Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

MALATYA ŞEHİR

Turgut Özal Mh. Fahri Kayahan Bulvarı No:27/C (Opet Karşısı) Yeşilyurt Malatya

Telefon

Pazartesi - Pazar 09:00 - 18:30
Malatya Yeşilyurt Araç Kiralama

Malatya Yeşilyurt Araç Kiralama

Doğu Anadolu Bölgesi’nin en kalabalık ve en gelişmiş şehirlerinden olan Malatya kültürel ve tarihi zenginlikleri ile büyüleyen ve mutlaka ziyaret edilmesi gereken destinasyonlardan biri olma özelliği gösteriyor. Farklı güzellikler şehrin farklı bölgelerine yayıldığı için Malatya Yeşilyurt araç kiralama hizmetlerine duyulan ihtiyaç artıyor. Kalite anlayışı ve sağladığı yüksek müşteri memnuniyeti ile en çok tercih edilen hizmet noktalarından olan Budget Malatya Yeşilyurt rent a car merkezi konumu ve alanında profesyonel, güler yüzlü personelleri ile farkını ortaya koyuyor. Ofis personelleri araç seçimi sırasında segment, marka, model ve yakıt türü gibi konularda karar veremeyen müşterilere danışmanlık yaparak alınan hizmetten maksimum verim alınmasına aracılık ediyor.

Günlük, Haftalık ya da Aylık Hizmet Budget’ta!

Türkiye’nin ve dünyanın en prestijli markalarından olan Budget Malatya Yeşilyurt araba kiralama hizmetleri kapsamında müşterilere günlük, haftalık veya aylık kiralama gerçekleştirilebiliyor. Kiralamaya konu olan tüm araçların rutin bakımları tamamlanıyor ve tüm kontrolleri yapılıyor. Böylelikle müşterilere sürüş keyfi kadar sürüş güvenliği de yaşatılabiliyor. Malatya’ya hem gezi hem de iş amaçlı seyahatler neticesinde artan kiralık araç taleplerini karşılayacak geniş bir araç filosu bulunan marka her geçen gün filosunu genişletmeye devam ediyor. Yalnızca şehre gelenler değil şehirde yaşayan, araç ihtiyacı duyan veya farklı bir araçla hayallerindeki deneyimi yaşamak isteyenler de markanın ayrıcalıklarından yararlanabiliyor.
 
Budget Malatya Yeşilyurt kiralık araç hizmetlerinden doğrudan ofise gelerek ya da online kanallar veya çağrı merkezi aracılığı ile erken rezervasyon yaparak yararlanılabiliyor. Hızlı teslimat ilkesi benimsendiği için müşteriler hızla yola koyulabiliyor ve özgürlüklerinin keyfini çıkarabiliyor. Bu süreçte Budget her zaman yanlarında! Herhangi bir sorun yaşanması halinde firmaya 7 gün 24 saat boyunca erişim sağlanabiliyor.

Malatya' yı Keşfet

Havalimanı Ofisleri

MALATYA HAVALİMANI

Erhaç havalimanı Gelen yolcu terminali Akçağ / Malatya

Telefon 0422 327 19 15

Pazartesi - Pazar 07:00 - 02:00