Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress1}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

MUŞ ŞEHİR

Sunay mah.kurtuluş caddesi aslan apt altı merkez/muş

Telefon mus@budget.com.tr

Pazartesi - Pazar 09:00 - 19:00
Muş Merkez Araç Kiralama

Muş Merkez Araç Kiralama

Doğu Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biri olan ve geçmişi milattan önce 13. yüzyıla dayanan Muş, birçok tarihi ve doğal güzelliğin eş zamanlı görülebileceği yerleşim yerlerinden biri olma özelliği taşıyor. Hava yolu, demir yolu ve karayolu ile erişilebilen şehir yıl boyunca ziyaret alıyor. Şehirdeki güzellikler tek bir merkezde bulunmadığı için bu şehri ve şehre özgü yöresel lezzetleri deneyimlemek isteyenler için Muş  araç kiralama hizmetleri büyük bir konfor sunuyor. Bölgede faaliyet gösteren Budget Muş Merkez rent a car sunduğu kaliteli hizmetler ve sahip olduğu geniş araç filosuyla en çok tercih edilenlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Araç seçimi sırasında kararsızlık yaşayan müşterilerin ihtiyaç analizlerini gerçekleştiren profesyonel personeller mutlak müşteri memnuniyeti kazanılmasını mümkün hale getiriyor.

Özgürce Keşfedin

Muş ziyaretinizin süresine bağlı olarak Muş kiralık araç hizmetlerinden farklı periyotlarda yararlanabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda günlük, haftalık veya aylık olarak ihtiyaçlarınızı karşılayan araçları tercih ederek zamandan ve mekandan bağımsız olarak kendi rotanızı çizebilirsiniz. Budget filosundaki tüm otomobillerin bakımları periyodik olarak yapılmakta ve teslimat öncesinde de tüm kontrolleri gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda tüm araçlar teslim öncesi kapsamlı şekilde temizlenmekte ve gerekli tüm hijyenik tedbirler alınmaktadır. Keyifli bir gezinin olmazsa olmazı da güvende hissetmektir. Bu süreçte Budget hizmet boyunca 7 gün 24 saat boyunca her zaman erişilebilir kalır.
 
Erken rezervasyon yaptırıldığında ekonomik tekliflere erişmeyi kolaylaştıran Budget ile siz de gerek gezi gerek iş amacıyla gerçekleştirdiğiniz seyahatlerde büyük bir konfor elde edebilirsiniz. Hizmet aldığınız ofise de farklı illerde bulunan şubelere de araç teslim etme özgürlüğünü yaşayarak kurumsal bir firmanın sunduğu tüm avantajları yaşayabilirsiniz.