Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress1}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

ORDU ŞEHİR

Atatürk Bulvarı No:226/A ALTINORDU/ORDU

Telefon ordu@budget.com.tr

Pazartesi - Pazar 08:30 - 19:00
Ordu Altınordu Araç Kiralama

Ordu Altınordu Araç Kiralama

Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde bulunan; yeşil ile mavinin muhteşem kucaklaşmasına şahit olan, sahip olduğu güzelliklerle hayal kurduran şehir Ordu, yılın her mevsimi ziyaret ediliyor. Samsun, Tokat, Sivas ve Giresun illerine sınırı bulunan şehre ziyaretlerin artması Ordu Altınordu araç kiralama taleplerinde de yoğunlaşmaya yol açıyor. Siz de Ordu’da geçireceğiniz zaman dilimi doğrultusunda günlük, haftalık veya aylık olarak Ordu Altınordu araba kiralama hizmetlerinin ayrıcalıklarından yararlanabilir; hem şehri hem de yöresini büyük bir özgürlükle keşfedebilirsiniz. Rotanızı öncelikleriniz doğrultusunda dilediğiniz gibi planlayabilir, keyifli ve unutulmaz bir manzara eşliğinde konforlu yolculuklar yapabilirsiniz.

Keyfinizden Ödün Vermeyin

Budget Ordu Altınordu rent a car sahip olduğu geniş araç filosu haricinde merkezi konumu ile de kolaylık sağlıyor. İlçenin en merkezi konumlarından birinde yer alan ofiste güler yüzlü, hizmet kalitesini önceliklendiren ve müşterilerin tüm sorularına yanıt veren profesyoneller görev yapıyor. Budget kişiselleştirilebilen bireysel kiralama hizmet alternatiflerini sunarken teslim öncesi tüm araçların bakımları eksiksiz olarak yapılıyor. Son kontroller tamamlandıktan sonra müşteriye teslim edilen araçlar ile yolda kalma riski minimize ediliyor. Hizmet alım sürecinden iadeye kadar geçen dönemde ise marka müşterilerinin her zaman yanında kalıyor, 7 gün 24 saat erişim sağlanabilen Budget müşteri hizmetleri çalışanları her türlü yardım çağrısına yanıt sunabiliyor.
 
Budget ofislerinin geniş ağı sayesinde Ordu’da teslim alınan araçlar farklı illerde de iade edilebiliyor. Böylelikle tatil rotası çizilirken mutlak özgürlükle hareket edilmesi mümkün oluyor. Kaliteyi en ekonomik fiyatlarla sunan marka toplu taşımaya bağlı kalmak istemeyenlerin avantajlarını artırıyor. Siz de dünyaca ünlü ve prestijli bir markanın Ordu Altınordu kiralık araç alternatifleri arasından seçim yapabilir yola bağımsız bir şekilde çıkabilirsiniz.

Ordu' yu Keşfet

Havalimanı Ofisleri

ORDU GİRESUN HAVALİMANI - KARŞILAMA

Ordu Giresun Havalimanı

Telefon 04522140052

Pazartesi - Pazar 08:30 - 19:00