Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

RİZE ŞEHİR

Mermerdelen Mah. Cumhuriyet Cad. No:46/A Merkez-RİZE

Telefon

Pazartesi - Pazar 08:00 - 18:00
Rize Merkez Araç Kiralama

Rize Merkez Araç Kiralama

Karadeniz’in en gözde turizm merkezlerinden biri olan, yeşil ile mavinin muhteşem bir buluşma yaşadığı, sahip olduğu yaylalarla şehir hayatından uzaklaşmak isteyenlerin tercihi Rize, birçok farklı noktası ile keşfedilmeyi bekliyor. Rize ve çevresindeki güzelliklere tanıklık etmek isteyenlerin sayısının artması ile birlikte Rize Merkez araba kiralama hizmetlerine duyulan ihtiyaç artıyor. Siz de bu güzelliklerle dolu şehri hem özgürce hem de güvenli şekilde tanımak isterseniz hafta içi her gün 08:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet veren Budget Rize Merkez rent a car ofisine uğramalısınız. Kalitenin en ekonomik fiyatlarla buluştuğu ofiste alanında uzmanlaşan personellerden güler yüzlü hizmetin yanı sıra ihtiyaçlarınıza en uygun aracın belirlenmesi için de destek isteyebilirsiniz. Üstelik şehre ilk kez gelenlerin dahi hızla bulabileceği bir lokasyonda yer alan ofisten araçlarınızı hızlı bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Budget Rize Araç Kiralama Hizmetlerinin Farkını Yaşayın

Talep ettiğiniz aracı Budget ofisine gelerek kiralayabilirsiniz. Alternatif olarak internet sitesi üzerinden, mobil uygulamadan veya çağrı merkezi aracılığı ile erken rezervasyon yaptırabilir, belgelerinizi tamamlayıp hızlı teslim ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. Rize kiralık araç seçenekleri arasından hangisini seçerseniz seçin tüm otomobillerin bakımlarının tamamlanmış olduğunu ve teslimat öncesi de son kontrollerin gerçekleştirileceğini bilmelisiniz. Böylelikle özgürlüğün tadını en güvenli şekilde çıkarabilirsiniz. Günlük, haftalık ya da aylık olarak alabileceğiniz kiralama hizmetlerinin sunduğu konforla hem Rize’yi hem de Trabzon, Erzurum, Artvin ve Bayburt gibi komşu illeri rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz. Kontrolün tamamen sizde olduğu Karadeniz turunuza tarihi yapılar ve birbirinden eşsiz yaylalar büyük bir keyif katacaktır.
 
Siz de dünyanın ve Türkiye’nin en seçkin araç kiralama firmaları arasında yer alan Budget ayrıcalıklarını yaşayarak konforunuzu artırabilir, online ödeme seçeneklerini değerlendirerek kampanyalar dahilinde avantajlarınızı artıran indirimlerle buluşabilirsiniz.

Rize' yi Keşfet

Havalimanı Ofisleri

RİZE ARTVİN HAVALİMANI

İkiztepe Mah. İkiztepe Cd. Rize Artvin Havalimanı Terminal Binası No:2/B-Z171A Pazar / Rize

Telefon 0464 219 29 30

Pazartesi - Pazar 07:30 - 21:30