Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress1}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

TRABZON ŞEHİR

Kemerkaya mah. Gazipaşa cad. Razi Aksu İş Hanı No:5/C Ortahisar/Trabzon

Telefon trabzon@budget.com.tr

Pazartesi - Pazar 09:00 - 19:00
Trabzon Ortahisar Araç Kiralama

Trabzon Ortahisar Araç Kiralama

Karadeniz Bölgesi’nin hem en gelişmiş hem en kalabalık hem de en görülesi illerinin başında Trabzon geliyor. Sahip olduğu doğal güzelliklerin ve tarihi öneme sahip destinasyonların yanı sıra ev sahipliği yaptığı iş etkinlikleri ile de yıl boyu ziyaretçi kabul eden şehirde Trabzon Ortahisar araba kiralama hizmetlerine de giderek daha yoğun ilgi gösteriliyor. En az 24 saat boyunca gerçekleştirilebilen kiralama işlemleri neticesinde şehrin farklı bölgelerine yayılan güzellikleri özgür bir şekilde keşfetmek mümkün oluyor. Siz de Trabzon’da geçireceğiniz zamanı konforlu, keyifli ve özgür kılmak için hafta içi her gün hizmet veren Budget Trabzon Ortahisar rent a car ofisini ziyaret edebilir; merkezi konumunun etkisiyle ofise hızla ulaşarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Budget Kalitesi Sizi Bekliyor

Günlük, haftalık veya aylık kiralama ihtiyaçlarınızı en kaliteli hizmetlerden yararlanarak en sorunsuz şekilde karşılamak için siz de Budget Trabzon Ortahisar kiralık araç hizmetlerinin farkını deneyimleyebilirsiniz. Economic, Comfort, Prestige ve Premium segmentteki araçlar arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olanını tercih edebilir, online ödeme imkanlarından yararlanarak sağladığımız avantajları artırabilirsiniz. Dilerseniz şubeye gelerek dilerseniz mobil uygulama, internet sitesi veya çağrı merkezi gibi farklı kanallar aracılığı ile rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Tüm araçlar teslim edilmeden önce kontrolden geçirilip detaylıca temizlendiği için hem sağlığınız hem de güvenliğiniz ile ilgili endişeleri geri bırakabilirsiniz.
 
Budget farkı sayılan artılar ile de sınırlı değildir. Firma yetkililerine teslim süreci boyunca 7 gün 24 saat boyunca erişim sağlayabilirsiniz. Kiralama hizmeti aldığınız süre boyunca Hasar Güvencesi, Hırsızlık Güvencesi, İhtiyari Mali mesuliyet Güvenceleri, Mini Hasar Güvencesi ve Ferdi Kaza Güvencesi imkanları da sizi bekler. Dünyanın ve Türkiye’nin en seçkin markaları arasında yer alan Budget ile siz de yola güvenle koyulabilirsiniz.

Trabzon' u Keşfet

Havalimanı Ofisleri

TRABZON HAVALİMANI

Konaklar Mah Trabzon Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali

Telefon 04623256555

Pazartesi - Pazar 07:30 - 01:30