Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Bünyesinde her segmentten araç barındıran Budget, geniş filosuyla kaliteli hizmet sunmak olan bir araç kiralama şirketidir. Daima başarılı bir müşteri deneyimi sunmayı hedefleyen Budget, filosunu Ekonomik, Konfor, Prestij, Premium ve Van olarak 5 farklı araç grubu altında müşterilerine sunar.

Ekonomik Araç Modelleri

Kiralık araç filomuzun içerisinde en uygun fiyatlı araçları bünyesinde barındıran Ekonomik araç modellerimiz, toplamda 3 marka araçtan oluşmaktadır. 4 yetişkin ve 2 büyük bavulu taşıma kapasitesine sahip olan Ekonomik araç filomuz, kilitlenme karşıtı frenleme sistemi ile güvenli bir yolcuk yaşamanı sağlamaktadır.

Araç Filosu Modellerimiz

  • Fiat Egea
  • Renault Clio
  • Fiat Egea AT
  • Ford Tourneo Courier

Kiralama Koşulları

  • Ekonomik araç filosunda, Fiat Egea ve Ford Tourneo Courier kiralamak için minimum 25 yaşında, geri kalan araçları kiralamak için minimum 21 yaşında olmak gerekir. Fiat Egea ve Ford Tourneo Courier  için 21-25 yaş aralığında ve 2 senelik ehliyete sahip kişiler, diğer araçlar için ise 19-21 yaş aralığında ve 1 yıl ehliyet sahibi olan kişilerin Genç Sürücü ücreti ödemesi gerekmektedir.
  • Fiat Egea ve Ford Tourneo Courier kiralamak için 2 yıllık, geri kalan araçlar için ise en az 1 senedir ehliyet sahibi olmak,
  • 1 adet kredi kartına sahip olmak gerekir. 
Çeşitli koşullar ve kampanyalar karşısında Ekonomik araç filosundaki kiralık araçların fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Bazı durumlarda, istenen aracın alternatifi sunulabilmektedir.
 

Neden Ekonomik Araç Tercih Etmelisiniz?

Diğer araç gruplarıyla kıyaslandığında, boyut olarak nispeten daha küçük ve yakıt dostu yapısıyla öne çıkan Budget’ın Ekonomik Kiralık Araçları; şehir içi veya yakın mesafeli şehirler arası tatiller, iş gezileri ve şehir içinde kullanım için mükemmel bir seçenek haline geliyor.

Sedan ve hatchback kasa tipi bulunan Ekonomik Araç filomuz, dizel ve benzinli yakıt tipi; düz ve otomatik şanzımandan oluşmaktadır.

Ekonomik Araç ile Bütçenizi Koruyun

Ulaşım ve konaklama, bir seyahatin temellerini oluşturur ve bunların yanında araç kiralama ücretini düşünmek istemezsin. Yolcuğunu daha hesaplı ve ucuz hale getirmek için, Budget araç filomuzdan Ekonomik Araç kiralamak senin için en uygun seçenek olacaktır.

Ekonomik Aracın Farkı Nedir?

Ekonomik Araç filomuza göz attığınız zaman, genellikle ilk göze çarpan özelliği boyutlarıdır. Diğer araç kategorileri ile karşılaştırıldığı zaman, Ekonomik Kiralık Araçlar daha küçük boyutta olabilirler. Yakıt açısından da daha verimli olan Ekonomik Kiralık Araçlar, aynı zamanda düşük maliyetlidirler.

Bir aracın daha küçük bir boyuta sahip olması, o aracın manevra kabiliyetinin daha güçlü olduğu anlamına gelmektedir. Ekonomik Kiralık Aracınla şehir yolcuğuna çıktığın zaman, şehrin içerisinde bulunan dar yol ve sokaklarda rahatlıkla hareket edip istediğin gibi keşifte bulunabilirsin!

Kolay sürüş deneyiminin tadını çıkardığın Ekonomik Araçlarla, büyük bir sıkıntı haline dönüşebilen park etme sorunu ise, dert olmaktan çıkıyor.

Seyahat ederken tasarruf etmeyi de tercih ediyorsan, kullanım kolaylığı ve rahatlığı sayesinde yolculuğun sırasında keyifli bir deneyim yaşamak istiyorsan Budget’tan bir Ekonomik Araç kirala!