Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Bünyesinde her segmentten araç barındıran Budget, geniş filosuyla kaliteli hizmet sunmak olan bir araç kiralama şirketidir. Daima başarılı bir müşteri deneyimi sunmayı hedefleyen Budget, filosunu Ekonomik, Konfor, Prestij, Premium ve Van olarak 5 farklı araç grubu altında müşterilerine sunar.

Konfor Araç Modelleri

Kiralık araç filomuzun içerisinde uygun fiyatlı ve büyüklüğü sebebiyle daha konfor araçların yer aldığı araç filomuz, toplamda 3 marka araçtan oluşmaktadır. 4 yetişkin ve 2 büyük bavulu taşıma kapasitesine sahip olan Konfor Araç filomuz, kilitlenme karşıtı frenleme sistemi ile güvenli bir yolcuk yaşamanı sağlamaktadır.

Araç Filosu

  • Fiat 500X
  • Ford Focus
  • Renault Megane

Kiralama Koşulları

  • Konfor araç grubundan araç kiralamak için minimum 25 yaşında olmak gerekir.  21-25 yaş aralığında ve 2 yıl ehliyet sahibi olan kişiler Genç Sürücü ücreti ödeyerek orta grubundan araç kiralayabilirler.
  • En az 2 senedir ehliyet sahibi olmak,
  • 1 adet kredi kartına sahip olmak gerekir. 
Çeşitli koşullar ve kampanyalar karşısında Konfor araç filosundaki kiralık araçların fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Bazı durumlarda, istenen aracın alternatifi sunulabilmektedir.
 

Neden Konfor Araç Tercih Etmelisiniz ?

Uzun yolculuğunuz sırasında Budget’ın Konfor Kiralık Araçlarının sana sunmuş olduğu rahatlık ve yakıt dostu olması sayesinde, seyahatlerin daha keyifli bir hale dönüşüyor. Ailen veya arkadaşların ile çıkacağın bir tatilde, kiralık Konfor Araçlarımız ile sana aradığın güven ve konforu sunuyoruz.

Konfor Araç ve Ekonomik Araç Arasındaki Fark Nedir?

Konfor Kiralık Araç ve Ekonomik Kiralık Araç filomuzu karşılaştırdığınızda, birtakım farklılıklar göze çarpıyor. İlk olarak, Konfor Araçların boyutları, Ekonomik Araç boyutlarından hissedilir derecede daha büyük bir yapıya sahip. Eğer çıkacağın yolculukta kalabalık bir grupsanız ve biraz daha büyük bir araç tercihinse, Konfor Araçlarımız bu noktada isteklerini karşılayabilecek özelliklere sahiptir. Modeline göre motor gücü daha yüksek olan Konfor Araçlar, Ekonomik Araçlara göre uzun yolculuklarda sana daha iyi bir yol arkadaşı olacaktır.

Konfor Araç filomuzda, Ekonomik Araç filosunda da olduğu gibi sedan ve hatchback kasa tipi araçlar mevcuttur. Şanzımanlarının tamamı otomatik olan Konfor Araçların, yakıt tipleri ise dizel ve benzinlidir.

Şehirler arası yolculuğa çıktığın zaman, aradığınız en önemli noktalar birisi de kullandığın arabanın sana iyi bir yol arkadaşı olmasıdır. Konfor Araçlarımız, aracı süren ve araç içerisinde bulunan kişileri de rahat ettiren yapısı sayesinde yolculuğundan daha fazla keyif almanı sağlar.

Tabii ki sadece gezi için değil, günlük olarak da şehir içinde yolculuk ederken konforundan vazgeçemeyenler için Konfor grup araçlar en uygun seçenek.

Rahatlığı, kullanım kolaylığı ve seyahat sırasında tasarruf sağlamak için hemen Budget’tan bir Konfor Araç kirala!