Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Bünyesinde her segmentten araç barındıran Budget, geniş filosuyla kaliteli hizmet sunmak olan bir araç kiralama şirketidir. Daima başarılı bir müşteri deneyimi sunmayı hedefleyen Budget, filosunu Ekonomik, Konfor, Prestij, Premium ve Van olarak 5 farklı araç grubu altında müşterilerine sunar.

Premium Araç Modelleri

Kiralık araç modelleri arasında lüks araçların yer aldığı Premium Araç filosu, toplamda 2 marka araçtan oluşmaktadır. Kiralık Premium Araçlarımız, 5 yetişkin ve 2 büyük bavulu taşıyabilecek kapasitesiyle; kilitlenme karşıtı frenleme sistemi ve teknolojik donanımı sayesinde güvenli ve lüks bir yolculuk sunuyor.

Araç Filosu

  • Mercedes E Seri
  • Mercedes C Seri
  • Skoda Kodiaq

Kiralama Koşulları

  • Herhangi bir araç kiralamak için minimum 27 yaşında olmak, 
  • En az 3 senedir ehliyet sahibi olmak,
  • 1 adet kredi kartına sahip olmak gerekir. 
Çeşitli koşullar ve kampanyalar karşısında Prestij Araç filosundaki kiralık araçların fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Bazı durumlarda, istenen aracın alternatifi sunulabilmektedir.
 

Neden Premium Araç Tercih Etmelisiniz?

Budget’ın Premium Araçları, şık ve konfor bir iç mekana sahip seçkin araçlarla yolculuk yapmanı sağlar. Filomuzda bulunan lüks markalar, üst düzey bir sürüş deneyimini yaşamanı sağlıyor.

Premium Araç filosu, kasa tipi olarak sedan araçlardan oluşmaktadır. Yakıt tipleri dizel ve benzinli olan bu araç grubunun, şanzımanları ise otomatiktir.

Budget’tan kiralamış olduğunuz araç sayesinde, lüks konfor, daha rahat bir kullanım, son teknolojik donanımlar ve diğer özellikleri sayesinde keyifli bir yolculuk seni bekliyor. Premium bir araçta direksiyona her geçtiğinde, seni heyecanlandıracaktır.

Geniş gövde yapısına sahip Premium Araçlar, size rahatlığı ve lüksü aynı anda getiriyor. 
Kendini şımartmak ve araç kullanımını  bir macera haline getirmek için hemen Budget’tan bir Premium Araç kirala!