Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Bünyesinde her segmentten araç barındıran Budget, geniş filosuyla kaliteli hizmet sunmak olan bir araç kiralama şirketidir. Daima başarılı bir müşteri deneyimi sunmayı hedefleyen Budget, filosunu Ekonomik, Konfor, Prestij, Premium ve Van olarak 5 farklı araç grubu altında müşterilerine sunar.

Prestij Araç Modelleri

Kiralık araç filomuzun içerisinde Ekonomik ve Konfor Araç filolarında bulunan araçlara göre daha üst segmentli olan Prestij Araç filomuz, toplamda 2 marka araçtan oluşmaktadır. 5 yetişkin ve 2 büyük bavulu taşıma kapasitesine sahip olan Prestij Araç filomuz, kilitlenme karşıtı frenleme sistemi ve teknolojik donanımı sayesinde güvenli bir yolcuk yaşamanı sağlamaktadır.

Araç Filosu

  • Peugot 3008
  • Opel Insignia

Kiralama Koşulları

  • Peugot 3008 için minimum 21, Opel Insignia için ise minimum 25 yaşında olmak, 
  • Peugot 3008 için 2  senedir, geri kalan araçlar için ise en az 3 senedir ehliyet sahibi olmak,
  • 1 adet kredi kartına sahip olmak gerekir.
Çeşitli koşullar ve kampanyalar karşısında Prestij Araç filosundaki kiralık araçların fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Bazı durumlarda, istenen aracın alternatifi sunulabilmektedir. Prestij Araçları daha uygun fiyatlara kiralamak için araç kiralama kampanyaları takip edilebilir.
 

Neden Prestij Araç Tercih Etmelisiniz?

Budget’ın Prestij Araç kategorisi, birinci sınıf bir aracın sağladığı tüm özellikleri sunmaktadır. Lüks arabaların sahip oldukları yüksek kalitedeki malzemeler, teknolojik ve güvenlik özellikleri; Prestij Araçlarımız ile benzerlik göstermektedir. Yani Prestij bir araba kiraladığında, daha uygun bir fiyata, lüks bir arabanın konforunu ve yüksek kalitesini elde edersin.

Seyahate çıkarken Budget’tan kiralamış olduğunu Prestij Araç ile; daha uygun fiyatlı lüks bir aracı sürüyor olmanın yanında, yüksek kalitede ekipman, geniş iç mekan ve teknolojik donanımın da keyfini sürüyorsun!

Prestij Araç ve Konfor Araç Arasındaki Fark Nedir?

Estetik amaçlı ilave edilmiş aksesuar ve yolculuğunuzu daha keyifli hale getirecek olan teknolojik donanım, Prestij Araçlar ve Konfor Araçları birbirinden ayıran en önemli özelliklerdir.

Prestij Araç filomuzda, Konfor Araçlarda da bulunan sedan ve hatchback kasa araçlardan farklı olarak, SUV kasa tipi araçlar da bulunmaktadır. Yakıt tipleri dizel ve benzinli olan Prestij Araçların, şanzımanları ise otomatiktir.

Yolculuğu sırasında konforundan ödün vermeyip aynı zamanda teknolojinin de getirmiş olduğu yeniliklerden ve rahatlığından vazgeçmek istemeyenler için, Prestij Araçların sağladığı özellikler sayesinde bu istediklerine kavuşuyor. Gövde olarak Konfor Araçlardan daha yüksek ve geniş yapıya sahip Prestij Araçlar, büyük araç severler için iyi bir seçenek haline geliyor. Prestij Araçlar, Konfor Araçlara göre içinde daha fazla yolcu barındırabiliyor.

Teknolojik donanımın getirmiş olduğu rahatlık ve ekonomik birinci sınıf kalite için hemen Budget’tan bir Prestij Araç kirala!