ARAÇ TESLİM ALMA BİLGİLERİ

Aracınızı teslim almadan önce gerekli tüm dökümanların hazır olmasına lütfen dikkat ediniz :

  • Sürücü Belgesi (Önlü arkalı fotokopisi).
  • Geçerli bir kredi kartı
  • Voucher ile kiralama yapan yolcular için de kredi kartından belirli bir miktar provizyon alınması zorunludur.
  • Rezervasyon onay belgesi
  • Pasaport, geçerli bir kimlik belgesi
Sadece pasaport yeterlidir ancak her ihtimale karşı geçerli bir kimlik belgesi daha yanınızda bulundurmanızı önemle hatırlatırız.

Kiralama Koşulları
Aracınızı teslim alacağınız ofisimize geldiğinizde araç kiralanmaya hazır durumda olacaktır. Tüm araçlarımızın mekanik, teknolojik ve konfor bakımından kiralamaya hazır olması için tüm gerekli hassasiyeti göstermek ilk önceliğimizdir. Bu standartların sağlanmadığını düşündüğünüz durumlar olursa, kiralama ile ilgili kişiye bu durumu iletiniz.

Kiralama Öncesi Kontrol
Aracınızı teslim almadan önce aracı dikkatlice incelemenizi ve eğer sözleşmede belirtilmemiş herhangi bir çizik ya da zarar sözkonusu ise bunu ilgililerle konuşarak sözleşmeyi yenilemelerini isteyiniz. Aracınızı teslim ederken sözleşmede belirtilmemiş zararlar kiralama süresinde gerçekleşmiş kabul edilecek ve müşteri olarak bu zararlardan sorumlu olacağınızı belirtiriz.

Yakıt
Kiralanan araç size normal şartlarda tam depo dolu olarak teslim edilir. Bununla beraber bazı ofislerimizde belirli Yakıt Seçenekleri size sunulabilir. Böyle bir durumda aşağıdaki Yakıt Seçenekleri'nden birini tercih edebilirsiniz.
Birinci Seçenek Gideceğiniz mesafeden emin değilseniz ama yakıt almayı planlıyorsanız, aracınızı tam depo dolu olarak geri getirebilir ve servis hizmeti ödemezsiniz
İkinci Seçenek Eğer aracı tam depo dolu olarak almıyor ve yakıt almak için de zamanınız yok ise sadece kullandığınız yakıtın ücretini ödersiniz. Bu ücret, kiralama ofislerinde geçerli olan litre başına servis ücretine göre değişiklik gösterebilir. Servis ücretinin ne kadar olacağını kiralama ofislerimizdeki yetkililerimize danışabilirsiniz.