ARAÇ TESLİM ALMA BİLGİLERİ

Aracınızı teslim almadan önce gerekli tüm dokümanların hazır olmasına lütfen dikkat ediniz :

  • Şahsınıza ait geçerli sürücü belgesi (Latin alfabesi içermeyen ehliyetlerin resmi tercümesi zorunludur)
  • Şahsınıza ait geçerli ve limiti yeterli bir kredi kartı (bazı araç grupları için iki kredi kartı)
  • Voucher veya rezervasyon onay belgesi
  • Şahsınıza ait pasaport, geçerli bir kimlik belgesi
Sadece pasaport yeterlidir ancak her ihtimale karşı geçerli bir kimlik belgesini de yanınızda bulundurmanızı hatırlatmak isteriz.

Kiralama Koşulları
Aracınızı teslim alacağınız ofise geldiğinizde bu web sitesinde belirtilen şartları yerine getirmeyi taahhüt ettiğinizi; herhangi bir soru/sorununuz olması durumunda kiralama ofislerindeki danışmanlarımızdan ya da telefon ve web üzerinden müşteri ilişkileri birimimizle irtibata geçerek destek alabileceğinizi önemle hatırlatırız.

Kiralama Öncesi Kontrol
Araçlarımızın mekanik, teknolojik ve konfor bakımından kiralamaya hazır olması için gerekli hassasiyeti göstermek ilk önceliğimizdir. Araç teslim görevlilerimiz, aracınızı size teslim etmeden önce kontrol edip sizin için araç teslim formu düzenlemektedir. Formu imzalamadan önce aracı siz de dikkatlice kontrol ediniz ve formda belirtilmemiş herhangi bir durumla karşılaşırsanız teslim görevlimize iletiniz. İmzalı formda belirtilmemiş zararlar kiralama süresinde gerçekleşmiş kabul edilecek ve sizin sorumluluğunuzda olacaktır.

Yakıt
Kiraladığınız araç size deposu dolu olarak teslim edilir. Yakıtı aldığınız seviyede getirmediğiniz takdirde yakıt ücretine ek olarak hizmet bedeli faturanıza yansıtılacaktır. Hizmet bedeli ile ilgili bilgiyi kiralama ofislerimizdeki yetkililerimizden alabilirsiniz.