Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
lüks araç kiralama

Arkadaş Grubunu Topla, Peugeot 5008 ile Maceraya Atıl!

Kalabalık bir arkadaş grubuyla geçirilen keyifli vakit gibisi var mı? Biliyoruz ki bir arada olmak her nerede olursan ol çok güzel fakat farklı mekanlarda yapacağınız farklı aktiviteler de seni ve arkadaş grubunu mutlu edecek ve geriye mutlu eğlenceli anılar bırakmanıza olanak sağlayacak.

Grup halinde gezmek, doyasıya eğlenmek ve yeni yerler tanımak istiyorsunuz fakat toplu taşıma araçlarıyla gezmek, defalarca aktarma yapmak ya da zamanın neredeyse büyük bir bölümünü yolda geçirilen zamana harcama düşüncesi yüzünden harekete geçemiyor musunuz? Öyleyse sizi Peugeot 5008 ile tanıştırma zamanımız geldi!

Peugeot 5008 oldukça geniş, rahat ve 7 kişilik olması ile kalabalık arkadaş grupları ve aileler için büyük kolaylık sağlıyor. Güvenli, konforlu ve teknolojik anlamda oldukça iyi donanıma sahip olması da ekstrası.

Peugeot 5008 ile 7 kişilik bir arkadaş grubu rahatlıkla yolculuk yapabilir. Geniş iç hacmi sayesinde başka hiçbir şey düşünmeden uzun yollara çıkabilir, arkadaşlarınla anın tadını paylaşabilirsin. Yapabileceğiniz aktivitelerden bahsetmeden önce, yolda size büyük kolaylık sağlayacak bir diğer yol arkadaşınız 5008’i biraz yakından tanıyalım;

  • Araç içerisinde elektronik denge programı
  • Sürücü uyarı asistanı
  • Hız sabitleyici
  • Yokuş kalkış-iniş destek
  • Şerit konumlama
  • Merkezi kilit sistemi
  • Patinaj önleyici sistemler bulunmaktadır.

Ön koltuklar arasında masalar bulunur ve bu masalar açılabilir, uzun yolların olmazsa olmazı! Aracın direksiyonu deri özelliktedir. Cam tavan, araca panoramik bir özellik katar bu da yolculuğunuzun daha aydınlık, ferah geçmesini sağlayarak keyfine adeta keyif katacak bir diğer özellik sayılabilir. Ayrıca 5008’de akıllı far sistemi de bulunur ve led özelliktedir. Araçta yağmur ve far sensörü bulunur. Kapılar, camlar ve bagaj otomatik olarak açılır kapanır işlev görür.

Peki 5008 ve arkadaş grubumla birlikte neler yaparım diye mi düşünüyorsun? Hemen anlatalım!

Kamp

Grup halinde yapabileceğiniz en keyifli aktivitelerden biri günlük hayatın koşturmasından uzaklaşıp doğaya kaçmaktır. Kamp yapmak, sevdiklerinizle birlikte doğada en güzel en keyifli anları yaşamanızı sağlayacak ve birbirinizi farklı yönlerinizle de tanıma şansı yakalayacaksınız. Tabii bunları yaparken hep birlikte ateş yakıp güzel sohbet eşliğinde marshmallow yemeyi de unutmamalısınız!

Spor

Grup dinamiği sayesinde zor işler kolaylaşır. Sevdiğin arkadaşlarınla birbirinizden güç alarak gerçekleştireceğiniz spor aktiviteleri eminiz ki herkese çok iyi gelecektir. Bir hafta sonu değişiklik yaparak şehirden uzak bir alana trekking ya da koşu yapmaya gidebilirsiniz. Birlikte yeni yerler görmenin verdiği keyifle anı yaşamak eminiz ki çok zevkli olacaktır. Spor sayesinde vücuduna ve kendine bir yandan iyilik yapmış olman da sen ve arkadaş grubunun için ekstra motive edici olabilir.

Kültürel Gezi

Merak ettiğiniz ören yerlerini, tarihi kalıntıları ya da gezi alanlarını arkadaşlarınla önceden kararlaştırıp bir rota ayarlayabilirsin. Hep birlikte yeni yerleri keşfe çıkmak ve kültürümüz hakkında bilgi sahibi olmak, konuşacağınız ve paylaşacağınız şeylerin artmasına da olanak sağlar. Ayrıca bu alanlara gidiş ve dönüş yolunu da dert etmemelisin. Peugeot 5008 her zaman senin ve arkadaş grubunun yanında! Hem de ona ulaşmak artık hiç zor değil; Budget sayesinde sana en yakın olan ofislerden kiralayabileceğin bu araç, keyifli yolculuklar ve anılar için seni bekliyor olacak!