Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
araç sigortası

Budget Güvence Paketleri ile Gözün Arkada Kalmasın!

Trafikte bazen ne kadar dikkatli olursan ol, diğer sürücülerin dikkatsizliği ve yaşanan olumsuz şartlar sebebiyle bazı kazalar meydana gelebilir. Yaşanan bu kazaların boyutu büyük ya da küçük olabilir. Trafikte yaşanan her kazanın maddi ya da manevi zararları bulunur. Bu kazalar canınızı, sağlığınızı tehlikeye atarken aracınızı da olumsuz etkileyen durumların başında gelir. Budget ile bu tür olumsuz durumların önüne geçmek amacıyla sunulan güvence hizmetlerinden sorunsuz bir şekilde faydalanmanız mümkündür.

Birlikte Budget’ın güvence paketlerine göz atalım;

Süper Mini Hasar Güvence Paketi

Süper Mini Hasar Güvencesi

Yaşanan trafik kazalarında tutanak tutulması ya da rapor düzenlenmesi mümkün olmayan durumlarda geçerli bir güvence paketidir. Hasar durumlarında müşteriye 3.500 TL’ye kadar beyanla onarım hakkı sunulur. Bu güvence paketi; cam, ayna ve far güvencesini de içine alır niteliktedir.

Orta Güvence Paketi

İhtiyari Mali Mesuliyet Güvencesi

Trafik sigortası kapsamında oluşturulan bu güvence paketi sayesinde senin kontrolün dışında gerçekleşen hasar limitini 1 milyon TL’ye kadar çıkarabilirsin.

Süper Mini Hasar Güvencesi

Rapor düzenlemesi ya da tutanak tutulma şansı mümkün olmayan tek taraflı yaşanan hasar durumlarında kişilere 3.500 TL’ye kadar beyanla onarım hakkı sunan güvence paketidir. Bu güvence paketi; cam, far ve aynaların güvenliğini de kapsar.

Tam Güvence Paketi

İhtiyari Mali Mesuliyet Güvencesi

3. şahıslara ilişkin hasar limiti, trafik sigortası kapsamında güvence altına alınarak 1 milyon TL’ye kadar çıkarılabilir.

Süper Mini Hasar Güvencesi

Tutanak tutulması ya da rapor düzenlenmesi mümkün olmayan trafik kazalarında, tek taraflı hasar durumları için 3500 TL’ye varan beyanla onarım hakkı sunulur. Bu hasar güvencesi; cam, far ve ayna güvencesini de kapsamaktadır.

Ferdi Kaza Güvencesi

Bu güvence kapsamında araç içerisindeki koltuk sayısına bağlı kalarak, sürücü ve araç içerisindeki kişilerin güvenliği ön plandadır.

Budget’ın güvence paketleri, kullanıcılara ve araç kiralama şirketine karşılıklı olarak yetki sunmakla birlikte bu sınırları da birtakım hizmetler ölçütünde belgelerle sabitlenmiş durumdadır. Süper mini, orta güvence ve tam güvence paketleri sayesinde araç kiralayan kişilerin üçüncü şahıslara karşı sorumlulukları, Budget sayesinde maddi açıdan ciddi oranda güvence altına alınmıştır.

Sen de Budget’ın sağlamış olduğu bu güvenlik paketleri kapsamında direksiyonda kendinden daha emin ve seyahatine her zamankinden çok daha güvenli bir biçimde devam edebilirsin.