Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
kış tatili araç kiralama

Sevgilin ile Gidebileceğin 10 Romantik Destinasyon

14 Şubat geldi çattı! Peki, hazırlığın var mı? Bu özel günde sevgilin ile ne yapacaksın? Yoksa sen de ne yapacağını bilmeyenlerden, bir türlü çözüm bulamayanlardan mısın? Üzülme, senin için sevgilin ile gidebileceğin romantik destinasyon önerileri hazırladık. Bu güzel günün keyfini çıkarırken, bize bir teşekkür etmeyi unutma. İşte, senin için öneriler:

Kapadokya – Nevşehir

Romantizm dendiğinde, Türkiye’de akla ilk gelen destinasyonlardan bir tanesi elbette Kapadokya. Nevşehir’de bulunan bu doğal bölge, Güneş’in doğuşundan batışına dek geçen her anda romantik bir deneyim yaşaman için meydana gelmiş. Sevgililer Günü’nün tadını Kapadokya’da çıkararak, sevgilinle birlikte oldukça romantik ve hafızalardan silinmeyecek bir gün geçirebilirsin.

Romantik bir Kapadokya deneyimi için, Nevşehir’de bulunan Avis ofisinden aracını rahatlıkla kiralayabilirsin. Ayrıca Kapadokya’ya yakın bir konumda olan Kayseri Erkilet Havalimanı’nda ve Kayseri şehir merkezinde bulunan Avis ofisinden de araç kiralama yapabilirsin.

Bungalovlar

Daha önce hiç bungalovda kaldın mı? Türkiye’nin birçok bölgesinde, doğanın içinde ve sadece sana özel bungalov evleri bulunuyor. Bunlardan bir tanesinde, unutulmaz ve oldukça romantik bir Sevgililer Günü geçirebilirsin.

Bu deneyimini en iyi şekilde yaşayabileceğin Sapanca’da, birbirinden güzel bungalov evleri bulabilirsin. Sapanca’da yer alan bungalov evlerine ulaşmak için İstanbul Yeni Havalimanı, İstanbul Ataşehir, Acıbadem, Kadıköy ve İstinye’de bulunan Avis ofislerinden ve Sakarya/Adapazarı’nda bulunan Avis ofisinden dilediğin aracı kolaylıkla kiralayabilirsin.

Kar Tatili

Kışın yapılabilecek en cazip tatil fikirlerinden bir tanesi, kar tatili. Ülkemizin dört bir yanında bulunan kayak merkezlerinden herhangi birinde, hem eğlenceli hem de romantik bir 14 Şubat geçirebilirsin.

Türkiye’deki kayak merkezlerine ulaşmak için Bursa (Uludağ Kayak Merkezi), Kocaeli (Kartepe Kayak Merkezi), İzmir (Bozdağ Kayak Merkezi), Erzurum (Palandöken Kayak Merkezi), Kayseri (Erciyes Kayak Merkezi) Kars (Sarıkamış Kayak Merkezi) ve Isparta (Davraz Kayak Merkezi) illerinde yer alan Avis ofislerini ziyaret edebilir ve dilediğin aracı kolaylıkla kiralayabilirsin.

Dağ Evi

Doğanın içinde, loş bir ortamda, şömine karşısında romantizmin doruklarını yaşayacağın anlar, dağ evinde gerçekleşebilir. Türkiye’nin birçok bölgesinde oldukça kaliteli ve keyifli dağ evleri bulunuyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’nü, sevgilinle birlikte bu dağ evlerinden bir tanesinde geçirip, unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsin.

İstanbul ve çevresinde yer alan birbirinden güzel dağ evlerinin tadını çıkarmak için İstanbul Yeni Havalimanı, İstanbul Ataşehir, Acıbadem, Kadıköy ve İstinye’de bulunan Avis ofislerinden ve Sakarya/Adapazarı’nda bulunan Avis ofisinden dilediğin aracı kolaylıkla kiralayabilirsin.

Tabiat Parkları

Doğaya ayak basmak, onun içinde olmak çok huzurlu. Bir de yanında sevgilin varsa, romantizmin tam karşılığı. Sevgilinle birlikte bir tabiat parkında, huzurun eşliğiyle romantik bir yürüyüş yapabilirsin.

İstanbul ve çevresindeki tabiat parklarını ziyaret etmek için İstanbul Yeni Havalimanı, İstanbul Ataşehir, Acıbadem, Kadıköy ve İstinye’de bulunan Avis ofislerinden ve Sakarya/Adapazarı’nda bulunan Avis ofisinden dilediğin aracı rahatça kiralayabilirsin.

Ağva

Marmara Bölgesi’nde yaşıyorsan, birbirinden güzel iki nehrin arasında konumlandırılmış otellerin bir tanesinde, oldukça keyifli ve romantik bir Sevgililer Günü geçirebilirsin. Ayrıca şömine keyfi ve nehir üzerinde tekne gezintisi ile bol bol hatıra biriktirebilirsin.

Ağva’nın tadına varmak ve keyifli bir deneyim elde etmek istiyorsan Tekirdağ/Çorlu, Çanakkale, Balıkesir/Ayvalık, Bursa, Yalova, İzmit/Kocaeli illerinden; İstanbul Yeni Havalimanı, İstanbul Ataşehir, Acıbadem, Kadıköy ve İstinye’de bulunan Avis ofislerinden dilediğin aracı kiralayabilirsin.

Abant

Hiç abartısız, kışın adeta bir kartpostala dönüşen Abant’ta at binerek, yürüyüş yaparak, bisiklet sürerek hem huzurlu hem de romantik bir deneyimi sevgilinle birlikte yaşayabilirsin.

Abant’ı ziyaret etmek için Ankara Esenboğa Havalimanı, Ankara/Yenimahalle, Eskişehir, Bursa, Yalova, Kocaeli, Sakarya, İstanbul illerinde ve İstanbul Yeni Havalimanı, İstanbul Ataşehir, Acıbadem, Kadıköy ve İstinye’de bulunan Avis ofislerinden dilediğin aracı rahatlıkla kiralayabilirsin.

Amasra

Ankara ve civarında yaşayanların uğrak noktası olan Amasra, dışarıdan da birçok ziyaretçi alıyor. Sahil boyu dizilmiş balık restoranlarında romantik akşam yemeği yiyebilir ve Amasra’nın güzel manzarasını, sıcak ve samimi havasını alabilirsin.

Amasra’da keyifli bir Sevgililer Günü geçirmek için Ankara Esenboğa Havalimanı, Ankara/Yenimahalle, Eskişehir, Konya Havalimanı, Konya şehir merkezi, Sakarya, Aksaray ve Çorum illerinde yer alan Avis ofislerinden dilediğin aracı kolay bir şekilde kiralayabilirsin.

Kaplıcalar

Daha önce kaplıcaya gittiysen, nasıl huzurlu ve keyifli bir ortam olduğunu görmüşsündür. Eğer gitmediysen, 14 Şubat’ta sevgilin ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanında bulunan kaplıcalardan bir tanesine gidebilir, unutamayacağın bir deneyim yaşayabilirsin.

Bursa Oylat Kaplıcaları’na ulaşmak için Bursa, Kocaeli, Çanakkale, Balıkesir, Balıkesir Edremit Havalimanı, Manisa ve Eskişehir’de yer alan Avis ofislerinden sana en uygun aracı kolayca kiralayabilirsin.

Onun Yanı

Eğer sevgilin uzaktaysa, 14 Şubat’ı ayrı geçirmek zorunda değilsiniz. İmkânın varsa ona güzel bir sürpriz yapabilirsin. Biliyorsun ki, en güzel ve en huzurlu yer, onun yanı.