Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store

Hangi Motosikleti Seçmelisin? Sana Yardımcı Olalım

Motosiklet kimileri için büyük bir tutku, özgürlük, adrenalin; kimileri için ise sadece rahat bir ulaşım aracı. Motosiklet, günümüzde çoğu insan için adeta bir yaşam tarzı ve bu tarzı günaşırı benimseyen birçok insan bulunmakta. Bu nedenle de birçok farklı yaşam tarzı için birçok farklı motosiklet modeli üretiliyor. Bazıları hıza, bazıları dış görünüşe, bazıları fonksiyonel özelliklerine bakıyor olsa da motosiklet seçimi yaparken dikkat etmemiz gereken birçok husus karşımıza çıkıyor. Peki ya senin karakterine ve yaşam tarzına uygun motosiklet modeli hangisi?
Hayalindeki motosikleti daha yakından tanıman ve doğru seçimi yapman için tam sana göre bir içerik hazırladık. Budget ile kiralayıp, kendine uygun olanı bulacağın ve seyahatinin keyfine varacağın birbirinden farklı motosiklet modellerine hadi birlikte göz atalım.

Şehirde Yol Arkadaşı, Vespa 150

Büyük şehirlerin karmaşasında, trafiğinde ve dar sokaklarında motosiklet ile gezmenin keyfi inanılmazdır. İster şehrin kalabalığına karış ister mesafeyi uzatarak gönlünce gezmeyi planla... Vespa ile iki teker üzerinde, minik bir bagaj ve minimum eşya ile dilediğin keyfi yaşayabilirsin. Estetik tasarımı, sessiz ve pratik kullanımıyla Vespa, ekonomik segment motosikletler arasında bulunuyor. Kiralamak için 21 yaşını doldurmuş olmalısın ve A-A1-A2 sınıflı ehliyetinin süresinin 1 yılı doldurmuş olması gerekiyor.

Rahat, Konforlu, Lüks, Honda Forza 250

Honda Forza hem şehir içinde hem de şehirler arası yolculuklarda yüksek performans, depolama alanı genişliği ve otomatik şanzımanı ile oldukça keyifli bir sürüş yaşaman için tasarlanmış bir motosiklet. Üstün fonksiyonel özellikleri ve şehirler arası yolculuğa elverişli olması ile kendini Vespa’dan ayıran Honda Forza, ekonomik segment motosikletler arasında bulunuyor. 21 yaşından büyük, A-A2 ehliyet sınıfına sahipsen ve ehliyet süren 1 yılı tamamlamış isen Budget, seni Honda Forza ile tanıştırmak için bekliyor!

Şık Tasarım, Yamaha Xmax 400

Yamaha Xmax için şehir içerisinde gezinmektense uzun seyahatleri seven karakterde bir motosiklet diyebiliriz. İstediğin motor hem geniş saklama alanına sahip hem şık tasarımlı hem de kaliteli olsun istiyorsan mutlaka deneyimlemen gereken bir araçtan söz ediyoruz. Yamaha Xmax, ekonomik segment motorlar arasında yer alıyor ve kendisini güç motoru ve özel ekipmanları sayesinde rakiplerinden daha ayrıcalıklı kılıyor.
Yamaha Xmax deneyimini kiralayarak yaşamak istersen 21 yaşını doldurmuş olmalısın. A-A2 ehliyetinin geçerliliği de 1 seneyi doldurmuş ise haydi durma, yeni yol arkadaşını keşfetmeye hemen başla!

Özgün Tasarım, Yüksek Performans, Honda NC 750 X

Honda NC 750 X tüm seyahat ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanmış bir motosiklet. Eğlenceli, kolay sürüş deneyimi sunması ve güvenli olmasıyla rakiplerinden bir tık önde. Eğer yeni motosiklet kullanmaya başladıysan, günlük olarak işe gidip geleceksen ya da uzun yola çıkacaksan sana her yolda eşlik edecek bir araçtan bahsediyoruz. 
Honda NC 750 X comfort segmentte bulunan bir motosiklet. Bu aracın senlik olduğunu düşünüyor ve kiralayarak deneyimlemek istiyorsan 25 yaşını doldurmuş olmalısın. Ehliyet süren 2 yılı doldurmuş olmalı ve A sınıfı ehliyete sahip olman gerektiğini unutmamalısın.

Çok Yönlülüğü Keşfet, BMW F 750 GS – BMW F 850 GS

Çeşitli özellikleri ve inovatif eklentileriyle birlikte kusursuz bir deneyim sunan BMW F 750 GS gerçek anlamda çok yönlülüğüyle seni etkileyecek bir araç. Sürüş keyfi, motor gücü sayesinde toprak yollar aşılması çok kolay engeller olarak geride kalıyor.
BMW F 850 GS modelini bir diğerinden ayıran özellikler, üstün yol tutuşu, sürüş uyumluluğu ve off-road karakterine uygun olması diyebiliriz. Her iki motosiklet ile de kendi yolculuğunda cesur, özgür ve oldukça güvenli hissedeceğinden hiç şüphemiz yok! Premium segmentte yer alan BMW F 750 GS ve BMW F 850 GS modellerinin eşsiz deneyimini kiralayarak yaşamak istersen 25 yaşını doldurmuş olmalı, 2 yıldır da A sınıfı ehliyet sahibi olmalısın.

Üstün Off- Road Performansı, Honda Africa Twin

Honda Africa Twin çölde, çamurda ya da toprakta üstün özel sürüş modlarıyla özgürce gezmeni ve benzersiz bir sürüş keyfi yaşaman için tasarlanmıştır. Prestige segmentte bulunan bu eşsiz araç deneyimini yaşaman için 27 yaşını doldurmuş ve 3 yıllık A sınıfı ehliyete sahip olman gerekiyor.

Macera Tutkunları İçin, BMW R 1250 GS

BMW R 1250 GS üstün performanslı, geniş donanım yelpazesine sahip ve tam olarak macera tutkunları için bilinmeyen dünyaların kapılarını aralayan nitelikte bir araç. ‘‘Rain’’, ‘‘Road” ve ‘‘Eco’’ isimli üç sürüş modu ile istediğin koşulda özgürce bir deneyim yaşayabilirsin. BMW R 1250 GS, prestige segmentte yer alan bir motosiklettir. Bu özgürlüğü dilediğin gibi tatmak istiyorsan 27 yaşını doldurmuş, 3 yıllık A sınıfı ehliyete sahip olmalısın.