Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
gezi önerileri

Influencer Gibi Fotoğraflar Çekeceğin 5 Yer

Fotoğraf çekmeyi sevenlerden misin? Herkesin gördüğünü, herkesin gördüğünden farklı görmek ve bakış açınızla sonsuzlaşan eşsiz anları derlemek kimin hoşuna gitmez? Uçan kuşlar, hızla giden arabalar, birbirine aşkla bakan yaşlı bir çift… Tüm bunlar tam da fotoğraflık anlar. Elbette, bunlarla sınırlı kalmak zorunda değilsiniz. Fotoğraf çekmek her ne kadar özgün bir eylem olsa da, kimi manzaralar, kimi mekânlar, kimi şehirler; sunduğu eşsiz görüntülerle sonsuza dek saklanmayı hak ediyor. Belki şehir içinde anlık fotoğraflar çekmeyi daha çok seviyor olabilirsiniz ama size önereceğimiz bu eşsiz bölgeleri ziyaret edip, fotoğraf çekme aktivitenizi bir de buralarda deneyimlemek sizi asla pişman etmeyecek. Hatta, çektiğiniz bu fotoğrafları sosyal medya hesaplarınızda paylaştıktan sonra adeta bir influencer edasına bürüneceksiniz!
İşte, Influencer gibi fotoğraflar çekeceğin 5 yer:
 

Maldivler’e Gitmeden Maldivler’den Fotoğraf Çekmek İster misin? - Suluada

Herkesin hayalindeki tatili süsleyen üçlüyü düşünün: Deniz, kum, güneş. İşte, bu ayrılmaz üçlünün en güzel hallerinden biri, Suluada’da bulunuyor. Kumların benzersiz, pamuk gibi rengi ve mavinin inanılmaz güzellikteki tonunu barından denizi ile Suluada, fotoğraf çekmeyi sevenlere eşsiz manzaralar sunuyor.
 

Farklı Tarihleri Tek Karede Yakalamak: İstanbul – Balat Sokakları

İstanbul, oldukça büyük ve karmaşık bir metropol. Bu büyük kentin içerisinde, kimisi apaçık ortada duran, kimisi gizlenmiş tarihler yatıyor. Balat, üç büyük dine inan insanların yüzyıllar boyunca bir arada yaşamayı başardığı, benzersiz bir bölge. Balat sokaklarında dolaşarak, birbirinden farklı yapılara tanıklık edebilir ve neredeyse dilediğiniz her rengin tonuyla karşılaşabilirsiniz.
 

Bir Renge Âşık Olmak: Edirne – Lavanta Bahçeleri

Ülkemizin birçok bölgesinde, eşsiz çiçek bahçeleri bulunuyor. Bunlar içerisinde en güzel olan ve adeta huzuru temsil eden yerlerden bir tanesi, Edirne’de bulunan lavanta bahçeleri. Lavantanın sahiplendiği morun masalsı tonunu, burada keşfedebilirsiniz. İçerisinde bir süre vakit geçirdikten sonra huzurun kendisi olacağınız lavanta bahçelerinde, duvara asılacak onlarca fotoğraf çekebilirsiniz.
 

Doğanın Tarihine Tanıklık Etmek: Nevşehir – Kapadokya

Milyonlarca yıl önce doğal yollarla oluşan ve tüm güzelliğiyle hala ayakta duran Kapadokya, fotoğraf çekmeyi sevenlerin hiç ayrılmak istemeyeceği bir bölge. Peribacaları, balonlar, Güneş’in doğuşu, yeraltı şehirleri ve daha birçok antik anılar bu bölgede yer alıyor. Kapadokya’nın, fotoğraf albümünüzün en güzel kısımlarında yer alacağını garanti edebiliriz.
 

Limandaki Güzellik: Muğla – Marmaris

Tatil dendiğinde akla ilk gelen kentlerden biri olsa da, fotoğraf çekmeyi sevenlerin de ziyaret etmeyi çok sevdiğinden emin olduğumuz bir bölge Marmaris. Kenti çevreleyen yeşil tepeler, denizin benzersiz mavisi ve renkli sokaklarıyla, unutamayacağınız anılar yaşamanız ve bu anıları fotoğraflamanız Marmaris’te oldukça kolay.