Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
yaz tatili önerileri

Marmara’da Bulunan Akvaryum Koylarını Keşfe Çıkıyoruz!

Hava ısındıkça hafta sonu kaçamak planlarına deniz, kum ve güneş daha çok dâhil olmaya başlar. Ege ve Akdeniz bölgeleri yaz tatili için meşhur olsa da Marmara bölgesinde de bu bölgeleri aratmayan güzellikler bulunur. Marmara bölgesindeki bu sahiller hafta sonunda birkaç gün için deniz, kum ve güneşin keyfini sürme fırsatının yanı sıra yeni güzellikler keşfetmek için de oldukça uygun. İşte doğasının güzelliği, huzur ve temizliğiyle öne çıkan Marmara’nın az bilinen sahilleri…

Marmara Adası

Gökçeada’dan sonra ülkenin en büyük ikinci adası olan Marmara Adası, güneybatı Marmara’da bulunur ve sahilleri de oldukça güzeldir. Balıkesir’e bağlı ada, yılın büyük çoğunluğunda serin bir denize sahiptir. Çeşit çeşit ıssız, sakin ve hareketli plajlarla çevrili adanın sahilleri ayrıca kumlu, iri taneli ve çakıl taşı plajlardan da oluşur. Merkezden 4 kilometre uzaklıktaki Manastır Koyu kumlu bir sahile sahiptir. Çevresinde yerleşim yeri bulunmayan Manastır Koyu’nda az sayıda konaklama noktası bulunur. Manastır Koyu, sakin, temiz ve rahatlatıcı bir deniz tatili düşünenler için çok uygun bir noktadır.

Mudanya

Bursa’nın turistik bölgesi olan Mudanya, birçok tatilcinin tercih ettiği güzel sahillere sahiplik eder. Korsan Liman Koyu ve Tirilye Sahili, nispeten merkeze uzak olduğundan diğer plajlara göre daha sakindir. İlçe merkezine yaklaşık 20 kilometre mesafede bulunan Korsan Liman Koyu, muhteşem doğa manzaralarına ve sakin bir denize sahiptir. Sığ bir denizi olan koyda tuvalet, şezlong veya herhangi bir kafeterya bulunmasa da koy, temiz bir çevreye ve denize ev sahipliği yapar. Merkeze yaklaşık 10 kilometre mesafedeki eski bir Rum köyüne bağlı Tirilye sahili de tarihi güzelliklerin yanında temiz bir denize sahiptir. Korsan Liman Koyu’nun aksine derin ve dalgalı bir denize sahip bu alan, deneyimli yüzücüler için daha uygundur.

Erdek

Akdeniz’i aratmayan denizi, şahane doğası ve altın rengi kumsallarıyla birçok tatilcinin tercihi olan Erdek, Ocaklar başta olmak üzere tertemiz bir denize sahiptir. Birçok ücretli ve ücretsiz plaji olan Ocaklar Beldesi, mavi bayraklıdır ve sahili kumlu yapıdadır. Oldukça geniş ve uzun bir sahilde, temiz bir denizle birlikte güneşin keyfini çıkarmak için Erdek Ocaklar Beldesi tercih edilebilir.

Budget Araç Kiralama Ayrıcalığı

Yarım asırlık deneyimi yerel bilgiyle buluşturan Budget, her türlü ihtiyaca uygun araç kiralama hizmeti ve uygun ödeme fırsatları sunar. Kaliteli hizmeti ve en uygun fiyatları müşterilerine sunan Budget, kişisel ihtiyaçlara uygun inovatif çözümler üreterek müşteri memnuniyetini de ön planda tutar. Budget her kiralama öncesinde güvenlik kontrolü ve sterilizasyonu sağlanan araçlarıyla sağlık ve güvenlik konularında da müşterilerinin yanında.