Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store

Masalsı Macaristan Etkinliklerine Budget Dokunuşu!

Macera tutkun sınırları aşıyorsa ve dur durak bilmiyorsan hem ruhuna hem de bedenine zindelik katacak “sınır tanımayan” etkinlik önerilerimizle karşındayız. Bu seferki önerimiz unutulmaz anılara imza atacağın, tarihi, mimarisi ve etkinlikleriyle seni masalsı bir evrene sürükleyecek Macaristan oluyor! Macaristan sadece mimarisi ve doğal güzellikleriyle değil, eşsiz etkinlikleriyle de kalbini fethedecek! Şimdi asıl sürprize geliyoruz. Tüm bu etkinliklerin yorgunluğunu Macaristan Ramada Hotel’de atmaya karar verirsen tüm Budget kiralamalarında %10 indirim kazanıyorsun!

İşte Macaristan’da seni bekleyen o harika etkinliklerin listesi:

Esztergom'da Koşu Şenliği!

Esztergom'daki büyüleyici Tuna Nehri manzarası eşliğinde koşmaya hazırsan Köprü Festivali ve Koşu Şenliği seni bekliyor! Bu koşu şenliği, hem spor hem de doğanın eşsiz güzellikleriyle buluşmak için sana harika bir fırsat sunuyor. Hadi koşu ayakkabılarını kap ve Tuna'nın etkileyici köprüsünde rüzgar gibi esmeye hazır ol!

Pécs'in Tarihi Sırlarını Keşfet!

Osmanlı döneminde tarihi bir yolculuk yapmaya ne dersin? Eşsiz tarihi yapıları, gizli köşeleri keşfetmen ve rehberler eşliğinde tarihin tozlu sayfalarında yolculuk yapmak için harika bir fırsat!

Zsolnay'in Büyüleyici Gecesi!

Pécs’te unutulmaz bir geceye hazır ol! Sanat, müzik ve dansla dolu bu özel gecede Macar kültürünün rengarenk kültürlerini hissedeceksin. Kendini sanatın ve eğlencenin kollarına bırakmaya hazırsan Zsolnay seni bekliyor!

Balkabağı Şöleni!

Sonbahar ruhunu seviyorsan ve Macaristan'daysan, 2023 Balkabağı Festivali tüm lezzetleri ile seni bekliyor! Balkabağının her halini tadabileceğin bu festivalde hem lezzetli yemeklerle tanışacak hem de balkabağı oyma sanatının inceliklerini öğreneceksin.

Beyaz Şarapların Dansı!

Mátra Hasat Günleri ve Beyaz Şarap Festivali ile Macaristan'ın eşsiz beyaz şaraplarını tatma fırsatını yakala! Şarap bağlarını keşfet, üzüm bağlarında kaybol ve en özel şarapları damağında hisset.

Bu mükemmel festivalleri Budget avantajları ile taçlandırmak istemez misin? Nerede olursan ol, söz konusu seyahat ve eğlence ise Budget her daim yanında! Yukarıdaki festivallerden birine katılmak istersen ya da olur ya yolun Macaristan’dan geçerse, Ramada Otel konaklamalarında Budget’tan %10 indirim hediyen var! Sen yeter ki “seyahat” de, Budget tüm fırsatlarıyla seninle!

Whatsapp