Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store

Uzun Yol İçin Yaratılmış Bu Motosiklet Modeliyle Macera Başlasın!

Motosikletin özgürlükle bir alakası olduğu kesin. Bağımsız bir ruhun en önemli sembollerindendir kendisi. Mesele yolun keyfini çıkarmak olduğunda ondan başarılısı yoktur. Olduğu yerde duramayıp ‘’Vurayım kendimi yollara.’’ diyenler rahat etsin diye, uzun yollar fethedilsin diye tasarlanmış bir motosiklet var. BMW GS modelleri. Bütün motosiklet türleri bu amaç için kullanılabilecek olsa da ‘’yol enduroları’’ uzun yolda rahatlık sağlamak ve engelleri aşmak amacıyla üretildiklerinden; diğer motosiklet türlerine göre farklılıkları bulunmaktadır. Maceraya, güce ve yollara hizmet eden bu motosiklet çeşidi, uzun yolda da arazide de hissedilebilecek bütün ihtiyaçlara uygun çözümler sunan donanımlarla tasarlanmıştır.
 

Güç

Uzun yollarda ve arazilerde bizi nelerin beklediğini bilmediğimizden, işinizi garantiye almak en doğrusu olacaktır. Saatler boyu durmadan yüksek performansla çalışabilmeleri, zorlu koşullardan rahatlıkla çıkabilmeleri için bu motorlar diğer motorlara nazaran daha güçlüdürler. Asfalta ve doğaya rahatlıkla uyum sağlamaları için özel tasarlanmışlardır.
 

Sürüş Deneyimi

Sürücüyü her türlü koşulda hedefine ulaştırmayı hedefleyen BMW GS serisinin üç farklı motosikleti hem uzun yolları hem de zorlu arazileri kolayca aşabildiğinden, sürücüsüne her türlü maceraya atılma cesareti veriyor. Bilinen enduroların aksine asfaltla barışık olan bu motosikletler sürücünün rahatı, uzun yolda duruş pozisyonu ve zorlu koşullardan çıkabilme hedefleriyle tasarlanmış.
 

Maceraya Hazır

Bilinen uzun yol motosikletlerine göre farklı üretilen, değişken koşullara uyum sağlamak adına tasarlanmış, sürüş deneyimi ve dayanıklılığı açısından farklılık gösteren bu motorlar uzun yolları kat edebildikleri gibi asfalt dışındaki sürüş koşullarında da kullanabilirsiniz.
BMW GS modelleri uzun yola ve diğer türlerden farklı olarak çeşitli arazilerde de kullanıma uygundur. Yüksek yakıt kapasitesine ve yüksek stres altında da performans gösterebilen motorlara sahiplerdir. Diğer uzun yol motosikletlerine göre (arazi kullanıma uygun olması için) nispeten yerden daha yüksektir.  Arazi sürüşüne uygun lastiklerle ve motoru arazi şartlarında korumak için metal plakalarla donatılmışlardır.

Budget Motosiklet Kiralama ile Ruhunu Özgür Bırak!

Özgürlüğün tadını çıkarabilmeniz ve gidilmedik yol, aşılmadık engel bırakmamanız için adventure türü motosikletlerimiz olan BMW F 750 GS, BMW F 850 GS ve BMW R 1250 GS’yle tanıştırmak için sizi bekliyoruz. Budget Acıbadem, Budget Levent ve Budget İzmir Alsancak şubelerimizden teslim alacağınız tüm bakımları yapılmış, dezenfekte edilmiş motorunuzla; güvenli, sağlıklı, keyifli ve macera dolu bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Araç kiralamadaki Budget güvenilirliğini tamamen koruyan Budget Motosiklet Kiralama, ruhunu özgür bırakmanızda yanınızda olmak için sizi bekliyor!