Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Uzun Dönem Araç Kiralama

Araç kiralama, birçok açıdan oldukça kârlı olan bir yöntemdir. Araç kiralama sürecinde ilk karar verilmesi gereken nokta, aracın ne kadar süre ile kiralanacağıdır. Günlük, aylık veya uzun dönem gibi seçenekleri bulunan araç kiralama yöntemi, özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte daha popüler bir hale gelmeye başladı. Peki, uzun dönem araç kiralama nasıl yapılır? Uzun dönem araç kiralamanın faydaları nelerdir? Birlikte inceleyelim.

Uzun Dönem Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda popülaritesi giderek artan uygulamalardan biri de araç kiralamadır. Süre bazında araç kiralamanın bir çeşidi olan uzun dönem araç kiralama ise sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Uzun dönem araç kiralama, özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte daha da tercih edilir olmuştur. Uzun dönem araç kiralama özellikle yaz sezonu boyunca araç kiralamak isteyen kişiler tarafından merak ediliyor. Uzun dönem araç kiralamanın ilk adımı kiralanacak süre ve aracı belirlemektir. İkinci aşama ise belirlenen duruma uygun olarak rent a car firmasından teklif istemektir. Uzun dönem araç kiralama genelde 12 ila 24 ay arasında yapılır. Yıllık araç kiralamanın birçok farklı avantajı bulunur.

Uzun Dönem Araç Kiralamanın Faydaları Nelerdir?

Uzun dönem araç kiralama, beraberinde birçok avantajı getirir. Uzun dönem araç kiralamanın avantajları aşağıdaki gibidir.

  • Başlangıçta belirlenen maliyet sebebiyle bütçe kontrolü rahatlıkla yapılabilir.
  • Araç kiralama uzun bir dönem boyunca yapıldığı için bakım ve onarım hizmetlerine kolayca ulaşılabilir.
  • Süreç boyunca vergi, sigorta ve yedekleme gibi işlemler rent a car firması tarafından yürütülür.
  • Yol yardım ve lastik yönetimi gibi konularda rent a car firması 7/24 destek verir.
  • Kurumsal uzun dönem araç kiralamalarda rent a car firması tarafından zaman ve kaynak yönetimi yapılır.

Uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatları

Uzun dönem araç kiralama uygulaması belirli bir sabit fiyata sahip değildir. Kiralanacak olan aracın modeli, kilometresi, süresi, şanzımanı, kasası, yakıt tüketim şekline ve anlık kampanyalara göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Uzun dönem araç kiralamada net bir fiyata ulaşabilmek adına seçimlerin yapılması ve ardından rent a car firmasıyla iletişime geçilmesi uygun olacaktır.

Operasyonel araç kiralama ve filo kiralama fiyat teklifi almak için www.avisfilo.com adresine tıklayın.


MyBudget nedir?

MyBudget, Budget Filo’dan uzun dönem araç kiralamak isteyen müşterilerimiz için hızlı, kolay ve kişiselleştirilebilir bir deneyim sunan yeni hizmetimizdir. myavis.com.tr linkinden ulaşabileceğiniz araç konfigürasyon uygulaması ile marka, model, yakıt türü ve vites tipi gibi kriterlerinizi belirleyerek size en uygun araçları görüntüleyebilir, seçtiğiniz araç ya da araçlar için size en uygun teklifi alabilirsiniz.

MyBudget nasıl kullanılır?

İnternet sitemizdeki araç konfigürasyon uygulaması oldukça basit bir ara yüze sahiptir. Marka, model, yakıt türü ve vites tipi seçeneklerinde seçimleriniz yaptıktan sonra size uygun olan araçların listesi sunulur. Burada aracınızı seçtikten sonra seçilen kiralık araç bilgi sayfasında kiralama periyodu, yıllık kullanım km limiti belirlenir ve seçilen zaman, km sınırı doğrultusunda fiyat teklifi oluşturulur. Teklif bize verdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden e-posta yoluyla size gönderilir. Teklifin elinize ulaşması ardından yetkili satış danışmanımız sizi arar ve sürecin devamı hakkında bilgilendirme yapar. Eğer sözleşme ve şartlarda mutabık kalınırsa kiralama sözleşmesi yapılır ve Budget Filo ailesine katılmanın ayrıcalığını hemen yaşamaya başlarsınız.

MyBudget’in faydası nedir?

Budget Filo uzun dönem araç kiralama tarafından verilen MyBudget hizmeti bilgisayar ya da telefonunuzdan kolayca ulaşabileceğiniz, istediğiniz araba kiralama koşullarına en uygun aracı kendinizin belirlemesini sağlayan hızlı ve kolay bir karar verme hizmetidir. Seçiminizi yaptıktan sonra müşteri ilişkileri birimimiz tarafından detaylı bilgilendirilmek üzere aranırsınız. Hijyenik koşullarda el değmeden temizlenen araçlarımız size zaman kaybetmeden ulaştırılır, talep ettiğiniz tüm bilgilere kolayca erişiminiz sağlanır. Bireysel ve tekil kiralamalar için şirketinize kolaylık ve efektif süre kazanımı sağlar.

MyBudget hizmetinden kimler yararlanabilir?

12-48 ay aralığındaki kiralama periyotlarında, sınırlı adette araç kiralama ihtiyacı olan kurumsal kiralama müşterilerimiz MyBudgethizmetimizden faydalanabilir.
Eğer talepleriniz belirli bir sayı üzerinde ise filosatis@avis.com.tr’den bilgi alabilir ya da 444 09 96’yı arayarak bilgi alabilirsiniz.

  Aracını Tasarla