Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

ANTAKYA HAVALİMANI

ANTAKYA Havalimanı Gelen yolcu Terminali

Telefon

Pazartesi - Pazar 08:00 - 04:00
Hatay - Antakya Havalimanı Araç Kiralama

Hatay - Antakya Havalimanı Araç Kiralama

Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan ve bu medeniyetlerin göz alıcı izlerini taşıyan, kendine özgü eşsiz yöresel lezzetleri ile dünya çapında bilinirliğe sahip olan Hatay, hava yolu ile ulaşımın sıklıkla tercih edildiği şehirlerden biridir. Şehre hava yolu ile gelen ancak sonrasında önceden belirlenmiş bir planı bulunmayan kişiler zaman kaybı ile karşılaşabilirler. Bu gibi bir durumda Hatay - Antakya Havalimanı araç kiralama hizmetlerinin sunduğu konfor büyük bir avantaj sağlayacaktır. Havaalanında hizmet sunan ve müşterilerine hızlı olduğu kadar kaliteli hizmet verme prensibiyle faaliyet gösteren Budget Hatay - Antakya Havalimanı araç kiralama merkezi konumu ile hayat kolaylaştırmakta ve bünyesinde görev yapan profesyonel personelleri ile haftanın tüm günleri saat 08:00 – 02:00 arasında kesintisiz hizmet sunmaktadır.
 
Medeniyetler Beşiğinde Budget Araç Kiralama Farkını Yaşayın

Siz de bu güzel şehirde geçireceğiniz zamanları konforlu kılmak ve tüm rotanıza uyum sağlamak için Budget Hatay - Antakya Havalimanı kiralık araç filosu arasından seçim yapabilir; mobil uygulama, internet sitesi veya çağrı merkezi kanalıyla erken rezervasyon yapabilir, siz henüz şehre inmeden aracınızın tüm kontrolleri yapılmış şekilde hazır olmasının ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda esnek sözleşme imkanı sunan firmadan günlük, haftalık veya aylık periyotlarda kiralama işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kiralama süreci boyunca ihtiyaç duyduğunuz her konuda bilgi almak için 7 gün 24 saat boyunca Budget müşteri hizmetlerine erişim sağlayabilirsiniz.
 
Kaliteli hizmetleri ekonomik fiyatlarla sunmak için yıl boyu düzenlenen Budget kampanyaları ile avantajlarınızı artırmanız da mümkündür. Özellikle online ödeme seçeneklerinden yararlandığınız takdirde ek artılarla buluşabilirsiniz. Böylece hem konforlu hem özgür hem de güvenli yolculuklar yapabilir, ziyaret amacınıza uygun bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Whatsapp