Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress1}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

ORDU GİRESUN HAVALİMANI - KARŞILAMA

Ordu Giresun Havalimanı

Telefon ordu@budget.com.tr

Pazartesi - Pazar 08:30 - 19:00
Ordu - Giresun Havalimanı Araç Kiralama

Ordu - Giresun Havalimanı Araç Kiralama

Ordu - Giresun Havalimanı araba kiralama hizmetlerine en uygun fiyatlarla, Budget farkıyla erişim sağlayabilirsiniz. Hafta içi saat 10:00 – 16:00 saatleri arasında hizmet sunan Budget Ordu - Giresun Havalimanı rent a car esnek çözümleri ve kişiselleştirilmiş sözleşmeleri ile tatilinize büyük bir konfor katıyor. Geniş filosu içerisinde farklı segmentlerde, farklı vites ve yakıt tipinde araç bulunan firma müşterilerini erken rezervasyon ve online ödeme fırsatları ile de buluşturmaya devam ediyor. Erken rezervasyon yapıldığı takdirde müşteriler iniş yaptıktan hemen sonra kendileri için tahsis edilen, mekanik ve donanımsal anlamda tüm bakımları yapılmış araçlarını teslim alabiliyor. Günlük, haftalık ve aylık bazda sunulan bireysel kiralama işlemleri sırasında gerekli evraklar ve karşılanması gereken şartlar tercih edilen aracın sınıfı doğrultusunda değişiklik gösterebiliyor. Tüm soru işaretlerinin giderilmesi noktasında da profesyonel Budget personelleri sürecin başından sonuna destek veriyor.

Karadeniz’in Güzelliklerini Konforla Yaşayın

Her mevsimi ayrı güzel Karadeniz Bölgesi’nin iki nadide şehri arasında konumlanan Ordu - Giresun Havalimanı araba kiralama taleplerinin yoğunlaştığı merkezlerden biridir. Şehre hava yolu taşımacılığı ile varanlar hizmet alarak, zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde yolculuklarına başlayabilirler. Son model araçlarla sürüş keyfi kadar sürüş güvenliği de maksimize edildiğinden belirlenen rotada keyifli yolculuklar yapılabilir. Herhangi bir sorun ya da yardım alınması gereken bir durum söz konusu olduğunda Budget müşteri hizmetlerinden 7 gün 24 saat boyunca destek istenebilir.
 
Siz de uçuş konforunuzu karada da devam ettirmek, kısıtlı zamanlarınızı en verimli şekilde gerçekleştirmek için BudgetOrdu - Giresun Havalimanı kiralık araç  hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Aracınızı talep ettiğiniz takdirde farklı bir lokasyondaki şubeye teslim edebilir; esnek hizmet politikasının sunduğu özgürlüğün keyfini çıkarabilirsiniz.

Ordu' yu Keşfet

Şehir Ofisleri

ORDU ŞEHİR

Atatürk Bulvarı No:226/A ALTINORDU/ORDU

Telefon 04522140052

Pazartesi - Pazar 08:30 - 19:00