Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

Samsun Havalimanı

Çınarlık Mahallesi, Samsun Çarşamba Havaalanı, 55506 Çarşamba/Samsun

Telefon

Pazartesi - Pazar 07:00 - 03:30
2

SAMSUN HAVALİMANI

Çınarlık Mahallesi, Samsun Çarşamba Havaalanı, 55506 Çarşamba/Samsun

Telefon

Pazartesi - Pazar 07:00 - 03:30
Samsun Çarşamba Havalimanı Araç Kiralama

Samsun Çarşamba Havalimanı Araç Kiralama

Karadeniz’in olduğu kadar Türkiye’nin de en çok ziyaretçi çeken kentlerinin başında Samsun geliyor. Tarihi önemi bir yana doğası ve samimi halkıyla da muhteşem bir deneyim yaşatan şehre hava yolu ile ulaşımın mümkün olması Samsun - Çarşamba Havalimanı araba kiralama taleplerinde artışa yol açıyor. Budget Samsun - Çarşamba Havalimanı rent a car ofisi merkezi konumu ile hızla bulunuyor ve tüm işlemler sistematik bir şekilde gerçekleştiği için zaman kaybetmeden yola koyulmak mümkün hale geliyor. Haftanın 7 günü 09:00 – 23:00 saatleri arasında açık olan Budget ofisinde alanında uzman ve araçların teknik donanımları ile ilgili bilgi sahibi personeller görev yaptığı için seçim sırasında kararsızlık yaşayanların ihtiyaçlarına en uygun aracı seçmesi sağlanabiliyor.

Kalite, Hız ve Ekonomik Fiyatlar Budget’ta

Samsun Havalimanı araç kiralama taleplerinin büyük bir kısmını üstlenen Budget, sunduğu imkanlarla konforu artırıyor. Mobil uygulama, çağrı merkezi ve internet sitesi gibi farklı kanallardan erken rezervasyon yapıldığı takdirde uçuşun hemen ardından araçlar hızla teslim alınabiliyor. Geniş filosu sayesinde Economic, Comfort, Prestige ve Premium segmentlerinde yer alan araçlar arasında tercihte bulunulabiliyor. Sözleşme sırasında gereken evraklar ve yerine getirilmesi gereken şartlar kiralamaya söz konusu olan aracın segmenti doğrultusunda farklılaşabiliyor. Yılın belli dönemlerinde düzenlenen kampanyalarla müşteri memnuniyetini artıran Budget online ödeme yapanlara da ek avantajlar sağlayabiliyor.
 
Kişiselleştirilmiş deneyimin ardında uzmanlığı yer alan Budget, tek yön kiralama hizmetleri ile de müşterilerinin özgürlüğünü destekliyor. Kiralama yapılan şubeden farklı bir destinasyonda iade imkanının bulunması tüm rotaların kişiselleştirilebilmesine olanak tanıyor. Kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlarla Budget dünyaca tanınır bir marka ile yola çıkmanın tüm artılarını bir araya getiriyor.

Samsun' u Keşfet