Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
budget araç kiralama

Opel Mokka ile Ezber Bozmaya Hazır mısın?

Cesur ve ilgi çekici tasarımı, sahip olduğu yenilikçi ve son teknoloji standartları, çeşitli sürüş destek sistemleriyle kendisini ön plana çıkaran Mokka, birçok ilki temsil eden yeni nesil bir araç.

Dış görünüşündeki önemli değişikliklerle öne çıkan Mokka, şimdiden birçok kişiyi etkisi altına almış durumda. Bu araçta Opel Vizöre ve Dijital Pure Panel kokpit bulunması kendisini alanında bir ilk haline getiriyor. Tüm bunların yanında şimdiye kadar hiç seçenek olarak görmediğimiz siyah kaput opsiyonu, yeni Mokka’da kullanıcılarıyla buluşuyor. 2022 yılında bu aracın tamamen elektrikli versiyonu da Mokka-e adıyla kullanıcılara sunulacak.

Yüksek verimlilikle çalışan yeni nesil motoru; hem şehir içinde kullanıcılarına ekonomik sürüş keyfi yaşatıyor hem de hafif yapısıyla günlük kullanımda akıcı ve rahat bir sürüş keyfi sunuyor. Motora, uyarlanabilir nitelikte vites programları da eşlik ediyor. Böylelikle sürücüler istedikleri zaman direksiyon üzerinde bulunan vites değiştirme tuşları sayesinde manuel olarak da vites değişimi yapabiliyorlar.

Tamamen Dijital Kokpit

Kullanıcılarına ileri teknoloji bir deneyim yaşatan Opel Mokka, tamamen dijital üretilen kokpite, gösterge paneline ve multimedya ekranına sahiptir. Dokunmatik yüzey ve algılama hızı, kullanıcıların rahatı ve verimliliği için en uygun şekilde tasarlanmıştır.

Mokka’nın arka kısmına konuşlandırılmış geri dönüş kamerası da kolayca arkayı görebilmeye imkân sağlar. Konforlu ve şık tasarımlı koltukların ısıtma özelliği de bulunuyor. Değişim yapmak istediğin tüm seçeneklere Mokka’nın 10 inçlik araç ekranı üzerinden erişim sağlayabilirsin.

Şerit Ortalama ve Şerit Takip Asistanı

Yeni Opel Mokka’nın standart olarak sunduğu teknolojiler içerisinde; yaya algılama özellikli acil fren sistemi, panoramik geri görüş kamerası ve trafik işaretlerini tespit sistemi, aktif şerit takip sistemi ve şerit ortalama, kör nokta uyarı sistemi bulunuyor.

Adaptif özellikteki hız sabitleyicisi önünüzdeki araçlarla olan mesafenizi koruyor ve üst düzey güvenlik sağlıyor. Bu özellik 30 ila 180 km hız seviyelerinde aktiftir ve gerek duyulan tüm anlarsa devreye girerek aracın otomatik fren yapmasını sağlar. Ön çarpışma ikazı da bulunan Mokka; sürekli aktif frenleme sistemi sayesinde önüne aniden çıkan canlılar için sesli uyarı komutları gönderir, gerekli hız düşüşü yaşanmadığı taktirde araç kendisini durdurur.

Tüm bunlarla birlikte Mokka’nın otomatik park sistemiyle artık park etmek çok kolay! Mokka bulunduğun yeri otomatik olarak belirler ve aracını otomatik bir şekilde kolaylıkla park eder.

Opel Mokka’nın yepyeni deneyimlerine yakından şahit olmak, doyasıya eğlenmek ve bakışları üzerine çekmek istemez misin? Öyleyse Budget’ın zengin içerikteki filosunda Opel Mokka’nın da artık bulunduğunu belirtelim. Sana en yakın Budget şubesinden Opel Mokka’yı edinebilir, keyifli sürüşün hazzını doyasıya yaşayabilirsin!