Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}

Küresel Yol Arkadaşım,

Otokoç Otomotiv olarak amacımız yenilikçi ve küresel ulaşım çözümleri sunan yol arkadaşın olmak.

Otokoç Otomotiv'de doğru kişinin doğru işe yerleştirilmesi amacıyla oluşturulmuş ve çok yönlü değerlendirme aşamalarını kapsayan bir işe alım süreci uyguluyoruz. Bu değerlendirmeler, işe alımı yapılacak role bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Yaptığımız mülakatları da çeşitli envanter, sınav ve değerlendirme merkezi uygulamalarıyla destekliyoruz. Otokoç Otomotiv’in işe alım süreçlerindeki bu uygulamaları, şirketimizin vizyonuyla da paralel olarak dijital platform ve araçlar üzerinden gerçekleştiriyoruz.

Otokoç Otomotiv'de gelişimin ve öğrenmenin bir sınırı olmadığına inanıyoruz.

Çalışanlarımızın bireysel gelişimlerini desteklemek için şirket içi ve küresel kaynakları etkin bir şekilde kullanıyor, birçok sınıf içi ve online eğitim fırsatı sunuyoruz. Şirket vizyonumuz ve stratejilerimize bağlı olarak çalışanlarımızı işe girişten itibaren oryantasyon/e-oryantasyon programlarına dahil ediyor, şirketimizde göstermiş olduğu performansları üzerinden de Gelişim Kampı, Liderlik Gelişim Programı, yabancı dil eğitimleri ve e-öğrenme programları gibi birçok gelişim programına dahil ediyoruz.

Otokoç Otomotiv'de Kariyer

Otokoç Otomotiv olarak Türkiye ve dünyanın birçok yerinde hizmet veriyoruz. Türkiye'de 2.000'in üzerinde, dünyanın farklı lokasyonları ile birlikte toplamda 3.000'e yakın çalışanı olan ve her geçen gün daha da büyüyen yapımızda bizim yol arkadaşımız olmak ister misin?

<h2><strong>Öğrenciler</strong></h2>
<br />
Lise ve Üniversite staj programlarımız için bizi takip edebilir, başvurularınız için kayıt zamanlarından haberdar olabilirsin.<br />
<br />
Öğrenci ya da yeni mezunlar olarak staj programlarımıza katılabilir, açtığımız pozisyonlarda yetiştirilmek üzere başvuruda bulunabilirsin.&nbsp;<u><a href="https://career5.successfactors.eu/career?company=Koc&amp;career%5fns=job%5flisting%5fsummary&amp;navBarLevel=JOB%5fSEARCH&amp;site=VjItcmY2YVFFcnJMYWhIb3RmMzhTYU9Ldz09&amp;_s.crb=b%2b%2fIWBlobjdr7myUDsWul%2fJ3TIY%3d" target="_blank">Başvuru için tıkla.</a></u><br />
<br />
<strong>Üniversite Stajı:</strong>&nbsp;Merkez departman kadroları için, her yıl Mart ayının 2. haftasında başlayan başvuru sürecimiz Nisan-Mayıs aylarında tamamlanıyor. Haziran itibariyle de staj programları başlıyor. Stajyerlerimizi SGK girişi yapma zorunluluğu olan üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencilerinden seçiyoruz. Stajyerlerimizi program kapsamında, oryantasyon, yetkinlik envanteri uygulaması ve geribildirimi, kariyer sohbetleri, Genel Müdürümüz ile söyleşi, Happy Hour, İletişim-Takımdaşlık eğitimi, online eğitimler, staj yapılan departman ile ilgili proje hazırlanması ve staj sonunda sunum yapılması gibi süreçlere dahil ediyoruz. Staj sonunda tüm bu çalışmalar üzerinden performans değerlendirmesi yapıyor ve başarılı olan stajyerlerimiz için okul döneminde part-time iş imkanı sunuyoruz. Stajyer alımlarında, video mülakat, İngilizce sınavı, genel yetenek sınavı, grup mülakatı ve birebir mülakat süreçleri uyguluyoruz.<br />
<br />
<strong>Lise Stajı:</strong>&nbsp;Türkiye&#39;de hizmet verdiğimiz tüm lokasyonlar için seçimlerimizi Meslek Liseleri&#39;nin ilgili bölümlerinden yapıyoruz. Stajyer alımları için talep toplama ve ön görüşmeler Mayıs-Haziran ayları içinde gerçekleşirken, Eylül ayı itibariyle staj programı başlıyor. Stajyer seçimlerimizde lise son sınıf öğrencisi olma ve zorunlu staj kapsamında olma ön koşulları arıyoruz.&nbsp;<u><a href="https://career5.successfactors.eu/career?company=Koc&amp;career%5fns=job%5flisting%5fsummary&amp;navBarLevel=JOB%5fSEARCH&amp;site=VjItcmY2YVFFcnJMYWhIb3RmMzhTYU9Ldz09&amp;_s.crb=b%2b%2fIWBlobjdr7myUDsWul%2fJ3TIY%3d" target="_blank">Başvuru için tıkla.</a></u>

<p>&nbsp;</p>

Öğrenciler


Lise ve Üniversite staj programlarımız için bizi takip edebilir, başvurularınız için kayıt zamanlarından haberdar olabilirsin.

Öğrenci ya da yeni mezunlar olarak staj programlarımıza katılabilir, açtığımız pozisyonlarda yetiştirilmek üzere başvuruda bulunabilirsin. Başvuru için tıkla.

Üniversite Stajı: Merkez departman kadroları için, her yıl Mart ayının 2. haftasında başlayan başvuru sürecimiz Nisan-Mayıs aylarında tamamlanıyor. Haziran itibariyle de staj programları başlıyor. Stajyerlerimizi SGK girişi yapma zorunluluğu olan üniversitelerin 3. ve 4. sınıf öğrencilerinden seçiyoruz. Stajyerlerimizi program kapsamında, oryantasyon, yetkinlik envanteri uygulaması ve geribildirimi, kariyer sohbetleri, Genel Müdürümüz ile söyleşi, Happy Hour, İletişim-Takımdaşlık eğitimi, online eğitimler, staj yapılan departman ile ilgili proje hazırlanması ve staj sonunda sunum yapılması gibi süreçlere dahil ediyoruz. Staj sonunda tüm bu çalışmalar üzerinden performans değerlendirmesi yapıyor ve başarılı olan stajyerlerimiz için okul döneminde part-time iş imkanı sunuyoruz. Stajyer alımlarında, video mülakat, İngilizce sınavı, genel yetenek sınavı, grup mülakatı ve birebir mülakat süreçleri uyguluyoruz.

Lise Stajı: Türkiye'de hizmet verdiğimiz tüm lokasyonlar için seçimlerimizi Meslek Liseleri'nin ilgili bölümlerinden yapıyoruz. Stajyer alımları için talep toplama ve ön görüşmeler Mayıs-Haziran ayları içinde gerçekleşirken, Eylül ayı itibariyle staj programı başlıyor. Stajyer seçimlerimizde lise son sınıf öğrencisi olma ve zorunlu staj kapsamında olma ön koşulları arıyoruz. Başvuru için tıkla.

 

<h2>Yeni Mezunlar</h2>

<p>Başlangıç seviye rollerimiz için yetiştirilmek üzere istihdam edeceğimiz yeni mezunlara yönelik açtığımız pozisyonlarımızı takip edebilir, kariyerinizde çizmek istediğin yolu bizimle birlikte belirleyebilirsin.&nbsp;<u><a href="https://career5.successfactors.eu/career?company=Koc&amp;career%5fns=job%5flisting%5fsummary&amp;navBarLevel=JOB%5fSEARCH&amp;site=VjItcmY2YVFFcnJMYWhIb3RmMzhTYU9Ldz09&amp;_s.crb=b%2b%2fIWBlobjdr7myUDsWul%2fJ3TIY%3d" target="_blank">Başvuru için tıklayın.</a></u></p>

Yeni Mezunlar

Başlangıç seviye rollerimiz için yetiştirilmek üzere istihdam edeceğimiz yeni mezunlara yönelik açtığımız pozisyonlarımızı takip edebilir, kariyerinizde çizmek istediğin yolu bizimle birlikte belirleyebilirsin. Başvuru için tıklayın.

<h2>Profesyoneller</h2>

<p>Otomotiv sektöründe veya farklı sektörlerde tecrübe edinmiş başarılı profesyoneller için yayınlanan ilanlarımıza kullanıcı dostu aday sistemimizden ulaşabilir ve ilgili sistemden seni yakından tanıyabilmemiz için ihtiyaç duyduğumuz bilgileri bizimle paylaşabilirsin. Tecrübelerine ve kariyer planlarına uygun tüm ilanlarımızı inceleyebileceğin ve başvuruda bulunacağın bu sisteme, seni daha yakından tanıyabilmemiz için uygulamakta olduğumuz birçok online platform da entegre edildi. Online platformlar üzerinden yürüttüğümüz mülakat, kişilik envanteri ve sınav uygulamalarımızla senin için en konforlu ve hızlı aday deneyimini oluşturmayı hedefliyoruz. Bu sistemimizde yer alan anlık durum takibi ekranı ile sürecinin hangi aşamada olduğunu sen de takip edebilirsiniz.&nbsp;<u><a href="https://career5.successfactors.eu/career?company=Koc&amp;career%5fns=job%5flisting%5fsummary&amp;navBarLevel=JOB%5fSEARCH&amp;site=VjItcmY2YVFFcnJMYWhIb3RmMzhTYU9Ldz09&amp;_s.crb=b%2b%2fIWBlobjdr7myUDsWul%2fJ3TIY%3d" target="_blank">Başvuru için tıkla.</a></u></p>

Profesyoneller

Otomotiv sektöründe veya farklı sektörlerde tecrübe edinmiş başarılı profesyoneller için yayınlanan ilanlarımıza kullanıcı dostu aday sistemimizden ulaşabilir ve ilgili sistemden seni yakından tanıyabilmemiz için ihtiyaç duyduğumuz bilgileri bizimle paylaşabilirsin. Tecrübelerine ve kariyer planlarına uygun tüm ilanlarımızı inceleyebileceğin ve başvuruda bulunacağın bu sisteme, seni daha yakından tanıyabilmemiz için uygulamakta olduğumuz birçok online platform da entegre edildi. Online platformlar üzerinden yürüttüğümüz mülakat, kişilik envanteri ve sınav uygulamalarımızla senin için en konforlu ve hızlı aday deneyimini oluşturmayı hedefliyoruz. Bu sistemimizde yer alan anlık durum takibi ekranı ile sürecinin hangi aşamada olduğunu sen de takip edebilirsiniz. Başvuru için tıkla.