İster Günlük İster Aylık Kiralama 1 günden 11 aya kadar olan tüm tüm kısa dönem araç kiralama ihtiyaçların için mükemmel hizmet deneyimi sunuyoruz.
Size Özel Avantajlı ​Fiyatlar Günlük ve aylık araç kiralamalarında sana özel yıl boyu avantajlı fiyatlar ile araç kiralayabilirsin.
Türkiye’nin Her Yerinden Araç Kiralama
Türkiye’nin her yerinde yer alan ofislerimizden lüks segmentten ekonomik segmente kadar dilediğin aracı kiralayabilirsin.
Size Özel Atanmış Kurumsal Satış Danışmanı
Tüm soru ve taleplerini Kurumsal Satış danışmanına direkt olarak iletebilir, destek alabilirsin.
Hızlı, Kolay ve Güvenilir Kurumsal Modül
Kurumsal Modül’e giriş yaparak hızlıca rezervasyon yapabilir, kiralamalarını,  faturalarını, HGS ve trafik cezalarını görüntüleyebilirsin.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

Kurumsal Kısa Dönem Araç Kiralamada mükemmel hizmet deneyimi arıyorsan, seni en iyi biz anlarız. Budget ile yolculukların senin için keyif olacaktır.

Aşağıdaki formda, aylık kiralama yapmak istiyorsan lütfen toplam ay süresini belirt. Kurumsal günlük kiralamaların için ise kutucuğu işaretleyip, formu doldur.

1 AY
Kurumsal Üye Girişi
Kurumsal Üye Girişi

Budget’ın kurumsal kısa dönem araç kiralama modülü ile aracını kiralamak için şirket yöneticinden sana özel şifeni almayı unutma! E-posta adresin ve şifren ile dilediğin yerden, dilediğin zaman kurumsal hesabınla kiralama yapabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Kurumsal kısa dönem araç kiralama ile ilgili merak ettiğin soruların cevaplarını burada bulabilirsin.