Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANI

Adnan Menderes Havalimanı İç Hat Terminali Gelen Yolcu Salonu

Telefon

Pazartesi - Pazar 00:00 - 23:59
İzmir - Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama

İzmir - Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama

Ege’nin İncisi İzmir, yıl boyu ziyaretçilerini ağırlayan; sıcakkanlı halkı, doğal güzellikleri ve ev sahipliği yaptığı tarihi eserlerle dünya genelinde tanınan bir şehir olma özelliği taşıyor. Şehrin ulaşım ağı oldukça geniş olsa da havayolu ulaşımını tercih edenlerin çoğunlukta olduğu biliniyor. İş ya da tatil amaçlı gerçekleştirilen geziler için İzmir Havalimanı araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak hem konfor hem de büyük bir özgürlük anlamına geliyor. Budget İzmir - Adnan Menderes Havalimanı rent a car ofisinden ihtiyaç duydukları segmentte araç kiralayanlar İzmir’i keşfetmeye hızla başlayabiliyor. Ofisin merkezi konumu ve çalışanların profesyonelliği tüm işlemlerin en kısa sürede tamamlanmasını mümkün kılıyor.

İzmir’i Budget Farkıyla Keşfedin!
 
İzmir’e tatil ya da iş amaçlı gelseniz de kendinize zaman yaratıp bu şehrin güzelliklerine tanıklık etmelisiniz. Kordon boyundaki restoranlarda oturmalı, rotanıza tatil beldelerini dahil etmeli, tarihe tanıklık etmek için ise şehrin uzak ilçelerine yolunuzu çevirmelisiniz. Budget İzmir - Adnan Menderes Havalimanı kiralık araç hizmetlerini günlük, haftalık veya aylık olarak alabilirsiniz. Tüm araçlar kontrol edilmiş ve bakımları yapılmış şekilde teslim edildiği için güvenle yola koyulabilirsiniz. Comfort, Prestige, Economic ve Premium segmentlerindeki araç seçenekleri ile size ayrıcalıklar sunan Budget, kiralama hizmeti boyunca da her an ulaşılabilir kalmaktadır. Üstelik yıl boyu düzenlenen kampanyalar ile avantajlı teklifler de sunulmaktadır.
 
Siz de İzmir – Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama hizmetleri için Budget’ı tercih edebilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırarak İzmir’e ayak basar basmaz büyük bir konforla tanışabilir, online ödeme seçeneklerinin sunduğu avantajlardan yararlanarak gezi keyfinizi artırabilirsiniz. Üstelik rotanızı belirlerken de esnek sözleşme şartları doğrultusunda aracı farklı bir Budget ofisine teslim edebilecek olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

İzmir' i Keşfet

Şehir Ofisleri

İZMİR KARŞIYAKA ŞEHİR

Nergiz Mahallesi, Girne Bulvarı, No:131/A Karşıyaka

Telefon 0232 242 08 94

Pazartesi - Pazar 09:00 - 19:00