Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget Dijital Kart Sen de hemen Dijital Kart’ını al, puanları topla, avantajlarını kaçırma.

Budget Dijital Kart’ınla her kiralamanda geçerli %30 indirim ve 10 gün kiralamana ek 1 gün ücretsiz kiralama avantajıyla yollardaki özgürlüğü yaşamaya başla.

Detaylı bilgi için 444 4 722 no’lu telefondan bize ulaşabilirsin.
 

Budget Dijital Kart Kiralama Koşulları:

 1. Budget Dijital Kart, müşteriye 10 gün kiralaması sonrasında ücretsiz 1 gün kiralama hakkı sağlayan bir sadakat programıdır. Herhangi bir finansal&ödeme işlevi yoktur.
 2. Budget ofislerinde Budget Dijital Kart üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Kiralama öncesinde işlemleriniz tamamlanırken, Budget Dijital Kart üyesi olmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Ofis danışmanı gerekli yönlendirmeyi yapacaktır.
 3. Budget Dijital Kart fiziki bir kart değildir.
 4. Budget Dijital Kart’a ait kiralamalarınızı ve kazanımlarınızı bu sayfadan görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda 444 4 722 no’lu çağrı merkezimizden de bilgi alabilirsiniz.
 5. Her bir Budget Dijital Kart kiralaması sonrasında kart hesabınıza 0,1 puan tanımlanacaktır. 10 gün kiralama sonunda puan hak edişi 1 olduğunda ücretsiz 1 günlük kiralama hakkını kazanmış olacaksınız.
 6. Budget Dijital Kart programı ile yapılan kiralamalar aynı zamanda %30 indirimlidir.
 7. Budget Dijital Kart kiralaması yapmak için rezervasyon: 444 4 722
 8. Ücretsiz gün kazanımı için kiralama Budget Dijital Kart programı ile gerçekleşmelidir. Başka herhangi bir kampanya, kurumsal ya da acente kiralaması kazanıma dahil değildir.Rezervasyon oluştururken çağrı merkezi yetkilisine Budget Dijital Kart programından faydalanarak kiralama yapmak istediğinizi iletmeniz yeterlidir.
 9. Kiralama tarihi baz alınacak şekilde; son 2 yıl üzerinden ücretsiz 1 gün kiralama hakkı kazanılır. Her bir kazanım, 2 senenin sonunda silinir.
 10. Budget Dijital Kart puan kazanımı, kart oluşturma tarihinden itibaren başlayacaktır. Kart oluşturma tarihi öncesinde olan anlaşmalar sayılmayacak, önceki kiralamalardan puan kazanılmayacaktır.
 11. Ücretsiz gün hak edişi olması için faturanızın kesilmiş olması gerekmektedir, fatura kesilmeden ücretsiz gün hakkı sağlanmamaktadır.
 12. 10 günlük kiralamanız en çok hangi gruptaysa, ücretsiz gün kazanımı o araç grubunda olacaktır.
 13. Web ve mobil uygulama üzerinden online ön ödeme kampanyasından faydalanarak rezervasyon yapan müşteriler de ücretsiz gün kazanabilir.
 14. Budget Dijital Kart, iş birliği ve acentalar dahil olmak üzere %30 ve üzerinde indirim sağlayan kampanyalarda kullanılamaz.
 15. Budget Genel Kiralama Koşulları geçerlidir.
 16. Budget, programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.