Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}

Budget İle Araç Kiralamanın Tadını Çıkar!

Budget’ın üyelik sistemine katılarak, ihtiyaçlarının yönetimini daha özel ve kolay şekilde yapabilirsin. Üyelik sistemine katıldığın zaman, geçmiş ve gelecek rezervasyonlarınla ilgili faturalarına, aktif kiralamalarına ve geçmiş rezervasyonlarına istediğin zaman ulaşabilirsin.

Buna ek olarak, Budget’tan kiralamış olduğun aracınla yapmış olduğun yolculuğun boyunca oluşan HGS bedelleri veya tarafına kesilen trafik cezalarını takip edebilme olanağını sana tanıyoruz. Üyelik sistemini kullanarak, Budget’ta hızlıca rezervasyonunu gerçekleştirebilir, böylece kolay ve çabuk rezervasyonun tadını çıkarabilmeni sağlıyoruz.

Üstelik Budget’taki kampanyalar sayesinde, araç kiralamayı daha da keyifli hale getiriyoruz! Budget üyelerine özel sağladığımız kampanyalar sayesinde, araç kiralamada seni daha avantajlı imkanlar bekliyor. Budget üyelerinin, kendilerine özel kupon kodlarına sahip olmasını sağlıyoruz! Uygulama veya web sitesi üzerinden Budget Tam Destek Hizmeti alabilen Budget üyelerine özel araç listelemesi sayesinde, araç kiralama esnasında ve sonrasında daha iyi bir rehber olabilmeyi hedefliyoruz.

Geniş araç filosu ile hizmet veren Budget ile kurumsal ve bireysel kiralama olmak üzere, ihtiyacına göre kiralama gerçekleştirebilme imkanı sunuyoruz. Budget olarak çeşitli araç gruplarıyla hizmet vererek, araç kiralarken ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap vermek için hazırız. Yolculuğunuzda kullanmak istediğin aracı daha da özelleştirmek istiyorsan ek güvence ve paketler sayesinde bu isteğini yerine getiriyoruz.