Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

KARS HAVALİMANI

Kars Harakani Airport

Telefon

Pazartesi - Pazar 08:00 - 19:00
Kars Havalimanı Araç Kiralama

Kars Havalimanı Araç Kiralama

Tarihteki en eski yerleşim yerlerinden olan Kars, havayolu ile pratik şekilde ziyaret edilebilecek şehirler arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı turistlerin giderek daha fazla tercih etmeye başladığı Kars Havalimanı araç kiralama hizmetlerine talep yükseliyor. Kars gezisi sırasında mutlak bir konforla buluşmak, ihtiyaçların eksiksiz karşılandığı bir deneyim yaşamak ve süreç boyunca en kaliteli hizmetlerle buluşmak isteyenler için ise Budget Kars Havalimanı rent a car fark yaratan bir tercih olmayı sürdürüyor. Siz de Kars’ın merkezine ve çevresine yayılan destinasyonları kişiselleştirilmiş bir rota dahilinde ziyaret etmek, ilde geçirdiğiniz zaman diliminde özgürlüğün tadına varmak için Budget Kars Havalimanı kiralık araç hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Budget’ta Esnek Çözümler Ekonomik Tekliflerle Birleşiyor
 
Kars’ta geçireceğiniz süre zarfında Kars  Havalimanı araç kiralama hizmetlerinden minimum 24 saat boyunca günlük, haftalık veya aylık olarak yararlanabilirsiniz. Geçireceğiniz süre dahilinde araç kullanım amacınıza bağlı olarak Economic, Prestige, Premium veya Comfort gibi farklı sınıflardaki alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Tercih ettiğiniz sınıf doğrultusunda kiralama şartları değişebilir ve bu konuda tüm detayları Budget personellerinden öğrenebilirsiniz. Aracınız size teslim edilmeden önce tüm kontroller tamamlandığı için güvenle yola çıkabilirsiniz. Mobil uygulama, internet sitesi veya çağrı merkezi kanalları ile erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde uçaktan inip konforlu bir şekilde aracınıza ulaşabilirsiniz.
 
Hizmet alma noktanızdan bağımsız olarak esnek çözümler sayesinde aracı Budget’ın farklı illerde bulunan şubelerine de teslim edebilir; tek yön kiralamanın sunduğu özgürlükle rotanızı kişiselleştirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Hizmet aldığınız süre dahilinde Budget uzmanlığına da istediğiniz her an ulaşmanız mümkündür. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren personellerden ihtiyacınız olan bilgileri öğrenebilirsiniz.