Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
tatil önerileri

Tatilin En Fotojenik Halini Kaş’ta Keşfet!

Tatil yapmak çoğu insan için dinlenmekten çok daha fazlasıdır. Hem kendine hem de yaşadığın dünyaya biraz zaman ayırmanın en güzel yollarından olan yaz tatili; birçok farklı deneyimle yeni bakış açıları kazanmanı ve yorucu tempoya ara vererek tazelenmeni sağlar.

Akdeniz’in tüm güzelliklerini bünyesinde barındıran Kaş, kadim tarihi ve olağanüstü doğasıyla yaz tatili için birbirinden güzel fırsatlar sunuyor. Deniz’in en güzel tonlarına sahip sahillerde Caretta Caretta’larla dalış yapabilir, Batık Simena Antik Kenti’nde kano yapabilir, yöresel birçok lezzeti tadabilir ve görüp görebileceğin en güzel manzaralara şahit olabilirsin.

Tatilde Kaş’ta Neler Yapılabilir?

Binlerce yıllık tarihe tanıklık etmiş birçok doğa harikasının bir araya gelmesiyle oluşmuş bu lokasyonda, Budget Antalya Havalimanı Ofisinden araç kiralayarak hem yol boyunca hem de varış alanında bölgenin en güzel manzaralarıyş karşılaşabilir, doğanın ve tarihin saklı miraslarını keşfedebilirsin.

Kaş’ta tatil yapmanın belki de en güzel tarafı bu rotadaki güzelliklerin daha yoldayken başlamasıdır. Antalya Havalimanı’ndan başlayan ve yaklaşık 3 saat süren Antalya-Kaş sahil yolu boyunca cenneti andıran manzaralar sana eşlik ederken, yol boyunca bol bol fotoğraf çekmeyi unutma!

Birbirinden güzel birçok koy, antik kent, tarihi batık ve doğal güzelliklerle seni karşılayan Kaş, ülkemizin en fotojenik lokasyonlarından biri. Muhteşem koylara sahip bu tatil beldesinde, denize girmenin yanı sıra Kekova’da bulunan Batık Simena Antik Kenti’ni kanolarla veya tekne turlarıyla gezebilir, binlerce yıllık tarihe yakından şahit olabilirsin.

Türkiye’nin en güzel dalış noktalarına sahip olan bu yerde, rengarenk balıklar ve kaplumbağalarla beraber yüzebilir, farklı noktalarda tüplü veya serbest dalış yapabilirsin.

Doğa yürüyüşleri ve trekking’in yanı sıra bir diğer yapılabilecek aktivite ise Canyoning yani Kanyon Geçişi. Yüzme, tırmanma veya atlama ile yapılabilen bu geçişlerde bambaşka bir deneyim yaşayabilirsin.

Adrenalin dolu bir diğer aktivite olan yamaç paraşütü de bu bölgede oldukça ünlü. Asas Dağı veya Kırdavlı Tepesi’nde hem paraşüt eğitimi alabilir hem de gökyüzünde süzülürken en özel manzaraları ölümsüzleştirebilirsin.

Anıları Ölümsüzleştirmek

Seyahatlerin vazgeçilmez eşlikçisi Budget, Antalya Havalimanı’ndan başlayarak rotan boyunca her zaman yanında olur. Budget araç kiralama hizmeti sayesinde hem huzurlu ve konforlu şekilde yolculuk yapabilir hem de birbirinden güzel koylara kolayca ulaşabilirsin. Doğa harikası noktalarda çekeceğin birçok fotoğrafla en fotojenik tatilci olmak için Budget Antalya Havalimanı Ofisinde bekleniyorsun!