Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

VAN FERİT MELEN HAVALİMANI

Van Ferit Melen Havalimanı Gelen Yolcu Terminali

Telefon

Pazartesi - Pazar 00:00 - 23:59
Van Ferit Melen Havalimanı Araç Kiralama

Van Ferit Melen Havalimanı Araç Kiralama

Nüfus bakımından Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük illerinden biri olan Van; sahip olduğu tarihi eserler ve doğal güzellikleri ile mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır. Yılın her mevsimi ziyaret edilebilecek olan bu mistik şehre demiryolu ve karayolu haricinde havayolu ile de erişim sağlanabilmektedir. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi illerden düzenli uçak seferlerinin gerçekleştirildiği Van Havalimanı araç kiralama taleplerinin yoğunlaştığı ve farklı firmaların faaliyet gösterdiği bir merkez konumundadır. Kaliteyi en uygun fiyatlarla deneyimlemek isteyenlerin tercihi ise yine Budget Van Havalimanı rent a car ofisi olmaktadır. Ofis haftanın 7 günü, 08:00 – 19:30 saatleri arasında müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

Dakikalar İçerisinde Şehri Keşfe Çıkın

Van Ferit Melen Havalimanı araba kiralama hizmetlerine erken rezervasyon yaptırarak çok daha hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Budget bu noktada internet sitesi, çağrı merkezi ve mobil uygulama gibi farklı kanallardan erken rezervasyon seçeneği sunmaktadır. Markanın sunduğu tek avantaj bununla da sınırlı değildir. Geniş filosu içerisinde farklı segmentte araçlar bulunmakta ve hem bireysel hem de aile boyu yapılacak gezintiler sırasında güvenli ve konforlu seçimler yapılmasına aracılık etmektedir. Kaliteli hizmetlerin en ekonomik fiyatlarla sunulmasını şirket politikası haline getiren Budget; hizmet süreci dahilinde de herhangi bir yardım talebini karşılıksız bırakmamakta, 7 gün 24 saat boyunca erişilebilir kalmaktadır. Tüm araçlar teslim edilmeden önce mekanik ve donanım anlamında kontrol edildiği için müşteriler güvenle yola koyulabilirler ve iade sürecinde talep halinde farklı bir Budget şubesini tercih edebilirler.
 
Siz de Budget farkını tercih ederek, Doğu Anadolu’nun bu güzel şehrinin keyfini doyasıya çıkarabilir; son model araçlarla yol koşullarını lehinize çevirebilirsiniz.

Van' ı Keşfet

Şehir Ofisleri

VAN ŞEHİR

Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. No : 135 İpekyolu / Van

Telefon 0432 207 27 33

Pazartesi - Pazar 08:30 - 20:30