Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

KONYA HAVALİMANI

Konya Havalimanı Büyük Kayacık Mah. Vali Ahmet Kayhan Cad. Ankara Yolu 18.

Telefon

Pazartesi - Pazar 08:00 - 23:30
Konya Havalimanı Araç Kiralama

Konya Havalimanı Araç Kiralama

Milattan Önce 7000’li yıllardan günümüze birçok farklı medeniyete ev sahipliği yapan Konya mistik bir deneyim yaşamak isteyen gezginlere kucak açıyor. Tatil ya da iş etkinlikleriamacıyla şehre gelenlerin büyük bir kısmı hava yolu ile ulaşımı tercih ettiği için Konya Havalimanı araba kiralama hizmetlerine yoğun ilgi gösteriliyor. Türkiye’nin birçok farklı noktasında faaliyet gösteren Budget Konya Havalimanı rent a car ofisi ile de hızlı bir şekilde taleplere yanıt vererek yüksek müşteri memnuniyeti sağlayabiliyor. Haftanın 7 günü 08:30 – 22:00 saatlerinde açık olan ofiste alanında deneyimli ve teknik bilgiye sahip personeller görev yapıyor. Böylece güler yüzlü hizmet kadar talep edilen danışmanlık hizmetleri de başarılı bir şekilde yerine getirilebiliyor.

Konya Gezinizi Budget Kiralık Araç Hizmetleri ile Taçlandırın

Budget Konya Havalimanı kiralık araç hizmetlerinden yararlanmanız birçok avantajı beraberinde getiriyor. Farklı kanallardan erken rezervasyon yaptığınız zaman aracınız siz henüz iniş yapmadan hazır bir şekilde sizi bekliyor. Bu süreçle tüm kontroller ve bakım aşamaları tamamlandığı için zaman kaybettirecek durumların meydana gelme riski minimize ediliyor. Budget filosu genişliği ile de seçimlerinizi özgürleştiriyor; Economic, Comfort, Prestige ve Premium sınıflarda yer alan; farklı vites ve yakıt türlerine sahip araçlar arasında ihtiyacınıza en uygun olanı seçmeniz mümkün oluyor.

Budget esnek sözleşmeleri ile de hayatınızı kolaylaştırıyor. Dilerseniz günlük, dilerseniz haftalık ya da aylık hizmet seçeneklerini değerlendirebilir ve konforunuzun sürekliliğini sağlayabilirsiniz. Üstelik hizmet alınan süreç zarfında da firma yetkililerine 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz erişebilirsiniz. Yol yardımdan gezilecek yerlere, HGS konularından trafik durumuna kadar birçok alanda marka yetkilileri hep sizinle olacak! Size kalan ise bu emsalsiz şehri keşfetmek olacak!

Konya' yı Keşfet

Şehir Ofisleri

KONYA ŞEHİR

Ferit Paşa mahallesi Rıdvan sk n.1 Selçuklu /Konya

Telefon 0332 234 31 46

Pazartesi - Pazar 09:00 - 18:45