Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

KAYSERİ ŞEHİR

Gevher Nesibe Mh.Salih Avgun Paşa Cad.Fazlıoğlu Apt.No:7C Kocasinan/ Kayseri

Telefon

Pazartesi - Pazar Kapalı
Kayseri Kocasinan Araç Kiralama

Kayseri Kocasinan Araç Kiralama

Heybetli Erciyes Dağı’nın eteklerinde konumlanan Kayseri, İç Anadolu Bölgesi’nin en büyük ve en kalabalık şehirlerinden birisi olma özelliği taşıyor. Kahramanmaraş, Niğde, Adana, Sivas, Nevşehir ve Yozgat illerine komşu olduğu için de yıl boyunca Kayseri Kocasinan araç kiralama taleplerinde süreklilik oluşuyor. Gerek turizm amaçlı gerekse iş amaçlı şehre gelenler için kaliteli hizmetin yanı sıra geniş seçeneklerin sunulduğu Budget Kayseri Kocasinan araç kiralama oldukça merkezi bir konuma sahip olduğu için araçlar hızla teslim alınarak gezi planlamasının önündeki en büyük engeller kaldırılabiliyor. Üstelik geniş filo içerisinden seçim yapmakta zorlanan müşterilere ofiste Budget markasını temsil eden profesyonel personeller danışmanlık yaparak deneyimin mükemmelleşmesine katkıda bulunuyor.

Budget Ofisinden Maceralara Açılan Deneyim

Kayseri Kocasinan araç kiralama hizmeti alındıktan sonra geriye kalan tek şey bu şehrin güzelliklerini güvenle keşfetmek oluyor. Budget farkıyla tüm araçların bakımları ve kontrolleri müşterilere teslim edilmeden önce tamamlanıyor. Böylece olası arızaların önüne geçilerek kesintisiz bir deneyim yaşatılabiliyor. Ancak yine de yol hali, herhangi bir sorun yaşanması halinde firmanın uzmanlarına 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz erişim sağlanabiliyor. Kayseri Kocasinan araba kiralama hizmetlerini Budget’tan alanlar günlük, haftalık veya aylık kiralama yapabiliyor. İhtiyaçların en verimli şekilde karşılanmasını mümkün kılan marka aynı zamanda sunduğu ekonomik fiyat alternatifleri ile de müşteri memnuniyetini artırabiliyor. Üstelik erken rezervasyon yaptıranlar çeşitli kampanyalardan da yararlanabiliyor. Erken rezervasyon yaptırmak isteyenler internet sitesi üzerinden online olarak veya çağrı merkezini arayarak ihtiyaç duydukları marka ve model aracı ayırtabiliyor.
 
Siz de İç Anadolu’nun en çok rağbet gören illerinden biri olan Kayseri’ye gezi planlıyorsanız Budget farkını deneyimleyebilirsiniz. Bu şehrin tüm güzelliklerini özgürce ve konforlu şekilde keşfederken kalitenin sağladığı güvenli doyasıya yaşayabilirsiniz.

Kayseri' yi Keşfet

Havalimanı Ofisleri

KAYSERİ ERKİLET HAVALİMANI

Kayseri Erkilet Hava Limanı Dış Hatlar Gelen Yolcu Salonu

Telefon 0352 252 28 93

Pazartesi - Pazar 00:00 - 23:59