Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

BODRUM ŞEHİR

Eskiçeşme Mah. Caferpaşa Cad. No:9

Telefon

Pazartesi - Pazar 08:00 - 21:00
2

FETHİYE ŞEHİR

Taşyaka mahallesi Ölüdeniz Cad. No: 33/A (Erasta AVM Karşısı) 48300 Fethiye/Muğla

Telefon

Pazartesi - Pazar 09:00 - 19:00
Muğla Bodrum Araç Kiralama

Muğla Bodrum Araç Kiralama

Yaz aylarında hareketli gece yaşantısıyla, bahar aylarında doğal güzellikleri ve kış aylarında ise elit sakinliği ile yerli ve yabacı turistlerin en gözde tatil beldelerinde olan Bodrum, ev sahipliği yaptığı iş etkinlikleri ile de yıl boyu ziyaret ediliyor. Beldenin keşfedilecek birçok güzelliğinin bulunmasının yanı sıra Muğla’nın Fethiye, Marmaris ve Datça gibi ilçelerine olan yakınlığı da Muğla Bodrum araç kiralama hizmetlerine duyulan ihtiyaçları yoğunlaştırıyor. Bölgede hizmet veren birçok farklı firma olsa da Budget Muğla Bodrum rent a car merkezi konumu, kaliteli hizmet anlayışı, alanında uzman güler yüzlü personelleri ve geniş filosuyla ön plana çıkmayı başarıyor. Türkiye’nin ve dünyanın en prestijli firmaları arasında yer alan Budget, Bodrum’u doyasıya keşfetmek isteyenlerin ilk tercihi olmayı sürdürüyor.

Bodrum’un Güzelliklerini Özgürce Keşfedin

Bodrum’da görülmesi gereken birçok farklı destinasyon bulunuyor. Dolayısıyla beldeye kısa süreliğine gelenlerin zaman kaybetmeleri yaşayacakları deneyime gölge düşürebiliyor. Budget Muğla Bodrum kiralık araç hizmetlerinden online ya da çağrı merkezi aracılığı ile rezervasyon yaptıranlar beldeye ayak basar basmaz ihtiyaçları olan otomobille yola çıkabiliyor. Tüm araçların düzenli olarak bakımları yapıldığı için yolda kalma endişeleri de ortadan kalkıyor. Yine de seyir esnasında beklenmedik bir olumsuzluk yaşanması halinde marka 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz destek ayrıcalığı ile  ön plana çıkıyor.
 
Budget avantajları bunlarla da sınırlı değil. Markanın oldukça geniş bir filosu bulunuyor ve filosunda da birçok marka ve modele yer veriliyor. İhtiyaçlara en uygun seçim yapılmasını kolaylaştıran bu kurumsallık araç teslim sırasında da etkisini hissettiriyor. Kiralanan otomobiller hem işlemin gerçekleştiği ofise hem de çevre ilçe ve illerdeki şubelere teslim edilebiliyor.

Muğla' yı Keşfet

Havalimanı Ofisleri

BODRUM MİLAS HAVALİMANI

Milas Bodrum havalimanı, İç Hatlar Gelen Yolcu Salonu

Telefon 0252 523 02 71

Pazartesi - Pazar 00:00 - 23:59
MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI

Dalaman Havalimanı Iç ve Dış Hatlar Ortak Gelen Yolcu Salonu

Telefon 0252 792 51 50

01 Mayıs - 01 Aralık Pazartesi - Pazar 00:00 - 23:59
01 Aralık ve sonrası Pazartesi - Pazar 08:00 - 23:00