Budget bilgi koruma politikası

Senden ismini, telefon numaranı ve e-mail adresini istiyoruz. Bu bilgiler senin rezervasyonunu gerçekleştirirken, isteklerinle ilgili bir sorunun olduğunda seninle temasa geçerken veya sana rezervasyonunun elektronik konfirmasyonunu gönderirken bize yardımcı oluyor

Budget hangi bilgileri topluyor?

IP Adresi: Sitemizi ziyaret ettiğinde IP adresini kaydediyoruz. Bu adres yalnızca sizin Internet Servis Sağlayıcınızı ( ISP ) tanımlar ve senin şahsınla ilgili herhangi bir bilgi içermez. Bu bilgiyi web sitemizin trafiğinin kaynağını daha iyi takip edebilmek için kullanıyoruz.

Budget bilgilerinizi nasıl koruyor?

Kredi kartı detayları vb. güvenlik gerektiren bilgiler gerekli olduğunda Secure Socket Layer ( SSL ) adı verilen şifreleme teknolojisini kullanıyoruz.

Online promosyonlar

Sitemizde yer alan herhangi bir yarışmaya katılman halinde, gerektiğinde seni bilgilendirebilmek için belli kişisel bilgilerini isteyeceğiz. Her yarışma ve promosyonun koşul veya kuralları değişebileceğinden promosyon / yarışma sırasında duyurulacaktır. Eğer 3. şahıslar üzerinden bir ödül verilmesi söz konusu ise, söz konusu bu bilgiler ödülün dağıtımı için 3. şahıs ile paylaşılır.

Online anketler

Herhangi bir online ankete katıldığında belli kişisel bilgiler, örneğin yaşın ve/veya gelirin gibi demografik bilgiler vermen istenebilir. Bu bilgilerin istersen tamamını verebilir veya hiçbirini vermeyebilirsin. Bu anketlerin sonuçları sitemizin özelliklerini ve kullanılabilirliğini geliştirmek amacıyla kullanılacaktır.