Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

KIBRIS ERCAN HVL.

Ercan Havalimanı Gelen Yolcu Terminali

Telefon

Pazartesi - Pazar 00:00 - 23:59
Kıbrıs Ercan Havalimanı Araç Kiralama

Kıbrıs Ercan Havalimanı Araç Kiralama

Tertemiz denizi, altın sarısı kumlarla bezeli sahilleri, tarihi yapıları, görülmeye değer festivalleri ve hareketli gece yaşantısıyla yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan Kıbrıs’a deniz ve havayolu ile ulaşım sağlansa da turistlerin gözdesi havayolu olmayı sürdürüyor. Adanın kuzey bölümünde yer alan Kıbrıs Ercan Havalimanıaraba kiralama taleplerinin çok yoğun olduğu merkezlerden biri olarak kabul ediliyor. Türkiye’nin ve dünyanın pek çok farklı noktasında faaliyet gösteren Budget Kıbrıs Ercan Havalimanı rent a car ofisi ile de müşteri memnuniyetini garantileyen hizmetler sunuyor. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet veren ofiste görev yapan güler yüzlü ve teknik bilgiye sahip personeller gerek müşterilerin ihtiyaçlarına uygun araç seçimi gerekse Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti özelinde merak edilenler ile ilgili destek sunarak 360 derecelik hizmet anlayışını yansıtıyor.

Kıbrıs’ın Güzelliklerine Hızla Ulaşın

Geniş filosu içerisinde farklı vites tiplerine, yakıt türlerine ve segmentlere ait araçlar barındıran; filosunu sürekli genişleterek hizmet standartlarını korumaya öncelik veren Budget Kıbrıs Ercan Havalimanı kiralık araç talebi bulunanların buluşma noktası olmayı sürdürüyor. Erken rezervasyon imkanı sunan ve bu seçenek değerlendirildiğinde varıştan önce araçları hazır eden marka; hizmet alınan süreç dahilinde tüm yardım taleplerine geri dönüş yaparak kesintisiz hizmet vermeyi sürdürüyor. Günlük, haftalık veya aylık bazda kiralama seçeneklerinin sunulması müşterilerin tatil ya da iş amaçlı ziyaretleri sırasında adanın keyfini doyasıya yaşamalarına da olanak sağlıyor. Kaliteyi en uygun fiyatlarla sunma prensibini benimseyen Budget bireysel kiralamalarda kredi kartı ödeme seçeneğinin konforunu da sunuyor.
 
Siz de Kıbrıs’ta geçireceğiniz zaman diliminde özgür ve konforlu kalmak için Budget uzmanlığına başvurabilir, “iyi ki” diyeceğiniz bir seçime imza atabilirsiniz.