Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

KONYA ŞEHİR

Ferit Paşa mahallesi Rıdvan sk n.1 Selçuklu /Konya

Telefon

Pazartesi - Pazar 09:00 - 18:45
Konya Selçuklu Araç Kiralama

Konya Selçuklu Araç Kiralama

Yeşili ayrı güzel, tarihi eserleri ayrı etkileyici, mistik havası ise kesinlikle benzersiz bir şehir Konya. İç Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehirlerinden biri olmasının yanı sıra sahip olduğu yöresel lezzetler ile de en çok turist çeken destinasyonlardan biri olmayı sürdüren Konya yıl boyunca ziyaretçi akınına uğruyor. Konya Selçuklu araç kiralama hizmetleri de haliyle sıklıkla tercih ediliyor. İlçede birçok farklı firma faaliyet gösterse de Budget Konya Selçuklu rent a car ofisi profesyonel personelleri, sunduğu kaliteli hizmet ve 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet prensibiyle öne çıkmayı başarıyor. Merkezi konumu şehre ilk kez gelenler tarafından dahi hızlı bir şekilde bulunmasını sağlarken, Konya Selçuklu kiralık araç talebinin geniş filosu sayesinde kolaylıkla karşılanabilmesi markanın ayırt edici özellikleri arasında gösteriliyor.

Konya’yı Budget Farkı ile Keşfedin

Budget Konya Selçuklu araba kiralama hizmetlerinin avantajları tek bir unsura indirgenemez. Dünyanın ve Türkiye’nin en seçkin araç kiralama firmalarından olan Budget müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda günlük, haftalık ve aylık kiralama seçenekleri sunmaktadır. Teslim edilmeden önce tüm araçların bakımları ve kapsamlı kontrolleri tamamlanmakta müşterilerin konforları kadar güvenlikleri de göz önünde bulundurulmaktadır. Kiralama süreci boyunca herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşılması halinde ise kesintisiz desteğe kolaylıkla ulaşılması sağlanmaktadır. Markanın filosu farklı ihtiyaçlara yanıt verecek denli çeşitli segmentlerde, çeşitli marka ve modellerde araçlardan oluşmaktadır. Böylece planlanan gezilerin kapsamı doğrultusunda ihtiyaçlara en doğru yanıt sunan araç seçiminin yapılabilmesi sağlanmaktadır.
 
Siz de Unesco Dünya Miras Listesi’ne giren tarihi kalıntılara sahip, birbirinden leziz yöresel lezzetler sunan; Antalya, Isparta, Ankara, Aksaray, Niğde, Mersin ve Eskişehir gibi gözde lokasyonlara sınırı bulunan Konya’yı doyasıya keşfetmek isterseniz Budget ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Konya' yı Keşfet

Havalimanı Ofisleri

KONYA HAVALİMANI

Konya Havalimanı Büyük Kayacık Mah. Vali Ahmet Kayhan Cad. Ankara Yolu 18.

Telefon 0332 239 20 63

Pazartesi - Pazar 08:00 - 23:30