Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Aracını teslim almadan önce gerekli tüm dokümanların hazır olmasına lütfen dikkat edin:
  • Şahsına ait geçerli sürücü belgesi (Latin alfabesi içermeyen ehliyetlerin resmi tercümesi zorunludur)
  • Şahsına ait geçerli ve limiti yeterli bir kredi kartı (üzerinde ad-soyad ve numaranın yazılı olduğu kredi kartı )
  • Şahsına ait pasaport (ülkeye giriş damgası bulunan), geçerli bir kimlik belgesi
Sadece pasaport yeterlidir ancak her ihtimale karşı geçerli bir kimlik belgesini de yanında bulundurmanı hatırlatmak isteriz.

Kiralama Koşulları

Aracını teslim alacağın ofise geldiğinde bu web sitesinde belirtilen şartları yerine getirmeyi taahhüt ettiğini; herhangi bir soru/sorunun olması durumunda kiralama ofislerindeki danışmanlarımızdan ya da telefon ve web üzerinden müşteri ilişkileri birimimizle irtibata geçerek destek alabileceğini önemle hatırlatırız.

Kiralama Öncesi Kontrol

Araçlarımızın mekanik, teknolojik ve konfor bakımından kiralamaya hazır olması için gerekli hassasiyeti göstermek ilk önceliğimizdir. Araç teslim görevlilerimiz, aracını sana teslim etmeden önce kontrol edip senin için araç teslim formu düzenlemektedir. Formu imzalamadan önce aracı sen de dikkatlice kontrol et ve formda belirtilmemiş herhangi bir durumla karşılaşırsan teslim görevlimize ilet. İmzalı formda belirtilmemiş zararlar kiralama süresinde gerçekleşmiş kabul edilecek ve senin sorumluluğunda olacaktır.

Yakıt

Kiraladığınız araç size deposu dolu olarak teslim edilir. Yakıtı aldığın seviyede getirmediğin takdirde yakıt ücretine ek olarak hizmet bedeli faturana yansıtılacaktır. Hizmet bedeli ile ilgili bilgiyi kiralama ofislerimizdeki yetkililerimizden alabilirsin.