Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

ÇORLU

Salih Omurtak Caddesi Gürmen Apt. No:152/2 Çorlu/Tekirdağ

Telefon

Pazartesi - Cumartesi 08:30 - 18:00
Pazar Kapalı
Tekirdağ Çorlu Araç Kiralama

Tekirdağ Çorlu Araç Kiralama

Trakya bölgesinin en büyük ilçelerinden biri olan Çorlu, gelişmekte olan ve her geçen gün sosyal ve ekonomik olanaklarını artırıyor. İnsanlar için daha iyi ve yaşanabilir bir çevre sunan Tekirdağ Çorlu, kiralık araba ihtiyaçlarına da anında cevap veriyor. Budget Tekirdağ Çorlu rent a car ofisi, yolculuklarınıza keyif ve konforu dahil etmenizi sağlıyor. Dilediğiniz yere kiraladığınız aracınızla seyahat etme, zaman ve yolculuk kısıtlaması olmadan özgürce, kendi aracınızın rahatlığında ilçeyi gezebilme olanaklarını sunuyor. Zira, ilçe ulaşım ağının her zaman yeterli olamadığı düşünülürse Çorlu araç kiralama tercihi, hem konforlu hem de ekonomik bir çözüm oluyor. Budget sayesinde, ister bireysel olarak ister ailecek bu hizmetten faydalanarak ilçeyi gezebilmeniz mümkün.

Budget Kalitesi ile Çorlu Araç Kiralama

Budget araç kiralama hizmeti almak ise oldukça kolay! Budget Tekirdağ Çorlu şubesini ziyaret ederek güler yüzlü danışmanlar size yardımcı oluyor ve kiralama detayları hakkında merak ettiğiniz her şey açıklığa kavuşuyor. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlayan ekip, Budget kalitesini ilk andan teslimat anına kadar yansıtıyor. Farklı klasmanda markaları ve son model otomobilleri sayesinde her zevke uygun kiralık araba sunabilen Tekirdağ Çorlu Budget ofisi, seçimi zorlanmadan yapabilmek adına birçok alternatif sunabiliyor. Standartlarını Türkiye’nin her bölgesinde kullanıcılarına yansıtarak, kaliteli bir yolculuğun temellerini atmanızı sağlıyor.
 
Araç, süre seçimi ve evrak işlemlerini hızla tamamlayabileceğiniz araç kiralama hizmetinde online ödeme yöntemiyle ekstra indirimler yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kiralama süresine göre farklı kampanyalardan faydalanmanız da mümkün. Hızla teslim alacağınız aracınızı keyifle sürerek Çorlu’nun tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Çorlu' yu Keşfet