Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

Bursa Nilüfer Şehir

Odunluk Mah. Mihraplı Cad. No:12/1 Nilüfer Bursa

Telefon

Pazartesi - Pazar 08:30 - 19:00
Bursa Nilüfer Araç Kiralama 

Bursa Nilüfer Araç Kiralama 

Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden olmasının yanı sıra ev sahipliği yaptığı tarihî eserler ve sahip olduğu doğal güzellikler ile yıl boyu en sık ziyaret edilen destinasyonlar arasında yer alan Bursa, dolu dolu vakit geçirilebilecek ve her anın keyfi doyasıya çıkarılabilecek illerin başında geliyor. Bursa’nın hızla gelişen ilçelerinden biri olan Nilüfer Bursa ziyaretlerinin kesişim noktasında yer alıyor. Bu nedenle Bursa Nilüfer araç kiralama hizmetlerine talep de giderek artıyor. İlçenin stratejik konumu ve iş hayatının nabzını tutan gelişmişliği Budget Bursa Nilüfer araç kiralama ofisine ziyaretleri çoğaltıyor. Güler yüzlü ve profesyonel personelleri ile araç kiralama taleplerinde mutlak müşteri memnuniyeti hedefleyen Budget, kaliteden vazgeçmeyenlerin tercihi olmayı sürdürüyor.

Kaliteli ve Güvenli Keşifler İçin Budget Bursa Araç Kiralama

Budget Bursa Nilüfer kiralık araç hizmetlerini sunarken geniş araç filosunun avantajlarını yaşatıyor. Birçok farklı segmente ait son model araçları müşterilerine sunan marka, tüm araçların bakımlarını düzenli olarak gerçekleştiriyor. Böylece yolculuklar maksimum güvenlikle tamamlanırken müşterilere yolculukların keyfini sürmek kalıyor. Budget ofisi merkezi konumu ile kolaylıkla bulunabiliyor, ofiste görev yapan profesyonel danışmanlardan destek alındıktan sonra araçlar hızla teslim edilebiliyor. İnternet üzerinden online veya çağrı merkezi aracılığı ile gerçekleştirilen erken rezervasyon sayesinde müşteriler özel fiyat avantajlarından da yararlanabiliyor. Tatil, eğitim veya iş amaçlı gerçekleştirilen gezilerden sonra Budget Bursa Nilüfer araç kiralama ofisinden teslim alınan araçlarla farklı illere geçiş yapmak da mümkün oluyor. Markanın Türkiye genelinde birçok ofisi bulunduğu için müşteriler her anlamda sorunsuz bir hizmet deneyimi yaşayabiliyorlar.
 
Siz de bu güzel şehri en konforlu şekilde keşfetmek için Budget farkını deneyimleyebilir, hizmet aldığınız süre dahilinde her an Budget uzmanlığına erişmenin verdiği güvenlikle gezilerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bursa' yı Keşfet