Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

İZMİR KARŞIYAKA ŞEHİR

Nergiz Mahallesi, Girne Bulvarı, No:131/A Karşıyaka

Telefon

Pazartesi - Pazar 09:00 - 19:00
Karşıyaka Araç Kiralama 

Karşıyaka Araç Kiralama 

Yaz kış fark etmeksizin Türkiye’nin en çok turist çeken şehirlerinin başında gelen İzmir, gerek doğal güzellikleri gerekse sahip olduğu tarihsel zenginlikler ile dolu dolu yaşanması gereken bir maceraya benzetilebilir. Tatil amaçlı olduğu kadar iş amaçlı da ziyaret edilebilen bu şehrin en gözde ilçelerinden olan Karşıyaka mutlaka görülmesi gereken lokasyonlar arasında yer alır. Adnan Menderes Havaalanından yaklaşık 36 dakika uzaklıkta bulunduğu için de İzmir Karşıyaka araç kiralama hizmetlerine büyük bir talep vardır. Kaliteli hizmet prensibinden ödün vermeden faaliyetlerini sürdüren Budget İzmir Karşıyaka araç kiralamanın sunduğu geniş araç çeşitleri ve ekonomik teklifleri ile İzmir kiralık araç arayışında olanların memnuniyetini kazanmaktadır. Oldukça merkezi bir konumda bulunan ofis, şehre ilk kez ayak basanların dahi kolaylıkla erişebileceği özellikte olmasının yanı sıra hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında da müşterilerine hizmet vermektedir.

İzmir Karşıyaka’yı Budget Araç Kiralama Farkıyla Keşfedin

Budget İzmir Karşıyaka araç kiralama hizmetlerinden yararlandıktan sonra şehrin tüm güzelliklerini hızla keşfedebilirsiniz. İzmir’in gözde tatil beldelerinden Foça’ya, Çeşme’ye, Seferihisar’a ve Karaburun’a rotanızı çevirebilir; Selçuk ilçesindeki Efes antik Kentinin güzelliklerine tanıklık edebilirsiniz. Budget markasının geniş filosu içerisinden ihtiyaçlarınıza en doğru şekilde hitap eden alternatifi seçebilir; bakımları eksiksiz yapılan ve teslimat öncesinde kontrolleri gerçekleştirilen aracınızla güvenli yolculuklara çıkabilirsiniz. Yolda herhangi bir sorun yaşanması halinde markanın desteklerinden 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz yararlanabilirsiniz. Hem şehre ziyarete gelenlerin hem de şehirde yaşayıp araç ihtiyacı duyanların memnuniyetini karşılayan Budget İzmir Karşıyaka kiralık araç hizmetlerinden günlük, haftalık veya aylık olarak yararlanabilir; kaliteye en uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.
 
Ege’nin incisinin güzelliklerini keşfederken Ege mutfağının benzersiz lezzetlerine de kolaylıkla erişmenizi sağlayarak kiralık araçlarla İzmir’de geçirdiğiniz günleri özgür, konforlu ve eğlenceli hale getirebilirsiniz.

İzmir' i Keşfet

Havalimanı Ofisleri

İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANI

Adnan Menderes Havalimanı İç Hat Terminali Gelen Yolcu Salonu

Telefon 0232 274 11 11

Pazartesi - Pazar 00:00 - 23:59
Whatsapp