Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
10-kasimda-tüm-yollar-sonsuzluga-cikar

10 Kasımda Tüm Yollar Sonsuzluğa Çıkar!

Takvim yaprakları 10 Kasım'a geldiğinde biliyoruz ki tüm yollar minnetle, özlemle ve sevgiyle dolu bir sonsuzluğa açılır. Bu özel günde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü anmak için rotamızı mücadele dolu tarihimizi bugünlere taşıyan mekanlara çevirelim ve hep birlikte bir zaman yolculuğuna çıkalım. İşte Atamızı anmak için ziyaret edebileceğin o tarih dolu rotalar!

Anıtkabir

Atamızı anmanın en resmi ve en görkemli yolu şüphesiz Anıtkabir’i ziyaret etmek. Anıtkabir, sadece mimari bir harika değil aynı zamanda bir ulusun kalbinin attığı yer. Bu özel günde Anıtkabir’in mermer basamaklarını sonsuz bir minnetle çıkmak, Atatürk’ün mozolesine çiçek bırakmak ve o Ulu Önder’in huzurunda bir an durup geçmişi ve geleceği düşünmek inanılmaz bir duygu.

Dolmabahçe Sarayı

İstanbul'un incisi Dolmabahçe Sarayı, Atatürk'ün son nefesini verdiği, dolayısıyla da hayatının son dönemine tanıklık eden bir yer. Sarayın zarif koridorlarında dolaşırken adeta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün adımlarını takip edeceksin. Atatürk'ün kişisel eşyalarının sergilendiği odalar seni 1930’lu yılların atmosferine götürecek.

Atatürk Köşkü, Trabzon

Trabzon'un serin yamaçlarında yer alan bu tarihi köşk, Atatürk'ün Karadeniz’e olan sevgisini gözler önüne seriyor. Atatürk Köşkü'nde, yeşilin her tonunu görebileceğin bahçelerde dolaşabilir, Ulu Önder’in doğaya olan tutkusunu çok net bir şekilde hissedebilirsin. Bu özel günü, denizin mavisine karışan yeşillikler içinde anmak çok farklı bir deneyim olacak.

Atatürk Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, İzmir

Hepimizin kalbinde özel bir yer tutan İzmir’de yer alan bu müze için Atatürk'ün İzmir'e olan bağlılığının bir yansıması diyebiliriz. Arkeoloji ve etnografya müzesinde Atatürk'e adanmış bölümleri gezerken, onun kültüre ve sanata verdiği değeri bir kez daha anlayacaksın.

Atatürk Evi, Selânik

Bu ev sadece tarihi bir yapı değil, aynı zamanda Atatürk'ün çocukluğunun ve gençliğinin geçtiği yer. Selanik'teki Atatürk Evi'ni ziyaret etmek, Atatürk'ün köklerine, onun şekillendiği yere bir saygı duruşunda bulunmak demek. Burada geçmişle bugün arasında manevi bir köprü kurarak, Atatürk'ün yaşam yolculuğuna tanıklık edeceksin.

Atamızın izinde, onu anmanın ve geleceğe ışık tutan mirasını taşımanın gururunu yaşadığımız bu özel günü unutulmaz kılmanı diliyoruz.

Yola Devam Etmenin Hissi Budget’la Bir Başka!

Her köşesini keşfetmek istediğin, tarih kokulu Türkiye'de, Budget’ın konforlu araç kiralama ve modern araç filosuyla uygun fiyatların keyfini çıkarabilir; mobil uygulamamız, web sitemiz veya yerel ofislerimiz üzerinden hızlıca kiralama işlemini tamamlayabilirsin. Yola Budget konforu ve kalitesiyle devam etmenin hissi bir başka?