Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
yaz tatili önerileri

Pelerinsiz Kahramanlara Adrenalin Dolu Rotalar Yakışır!

Babalar Günü demek birçoğumuz için pelerinsiz kahramanların günü demek. Tüm zorluklara bizler için göğüs geren, ihtiyacımız olan her anda zaman kaybetmeden yanı başımızda olan babalarımız için biz de gerekeni yaptık!

Budget olarak ilk kahramanlarımıza yakışır adrenalin dolu aktivite ve lokasyonları senin için bir araya getirdik!

Kaş - Yamaç Paraşütü:

Aynı süper kahramanlar gibi ihtiyaç duyduğumuz her an, rüzgar hızında yanımızda olan babalarımıza yakışır bir aktiviteyle karşınızdayız. Eşsiz Akdeniz manzarası ve rüzgârın dansıyla yükseklerden süzülme deneyimini Kaş’ta yaşamaya ne dersiniz? Adrenalini yamaç paraşütü ile göklere taşıyarak özgürlük ve heyecan dolu anlar yaşayabilir, profesyonel eğitmenler eşliğinde unutulmaz bir uçuş deneyimi gerçekleştirebilirsiniz.

Fethiye - Dalış:

Bizim geleceğimizi düşünürken zaman zaman uzaklara dalıp giden babalarımıza çok daha heyecan verici bir dalış aktivitesi sunuyoruz! Fethiye, denizlere sevdalı babaların muhteşem su altı dünyalarını keşfetmeleri için müthiş bir lokasyon! Fethiye’nin berrak sularında dalış yaparken mercan resifleri, batıklar ve renkli deniz canlılarıyla dolu bir dünyaya merhaba diyeceksiniz!

Aladağlar - Dağcılık:

Sıradaki aktivitemiz en aşılmaz gibi görünen zorlukları büyük bir ustalıkla çözen babalarımıza geliyor! Özellikle doğada zaman geçirmekten hoşlanan babalarımızın Aladağlar Milli Parkı'ndan büyük bir keyif alacağına eminiz! Yüksek zirveler ve nefes kesen manzaralarıyla Aladağlar Milli Parkı, dağcılık aktivitelerini unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor.

Göreme - Sıcak Hava Balonları:

Eşsiz peri bacaları ve büyüleyici atmosferi ile tüm seyahat severleri etkisi altına alan Göreme, adrenalin aşıklarını sıcak hava balonlarıyla unutulmaz bir deneyime davet ediyor. Sabahın erken saatlerinde, yükselen balonların sepetinde Kapadokya’nın eşsiz manzarasının tadını çıkarmak mı? Huzur ve heyecan birbirine hiç bu kadar yakın olmamıştı!

En Özel Anlarınızda Budget Yanınızda!

Söz konusu babalar ise Budget yer, zaman ve mesafe dinlemiyor. Mobil uygulama ve web sitesi seçenekleri ile Türkiye’nin birçok yerinden ulaşabileceğiniz Budget, unutulmaz bir Babalar Günü geçirmeniz için yol boyunca sizlere eşlik ediyor!