Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
eğlenen insanlar

Bitmeyen Kışın Acısını Arkadaşlarınla Birlikte Bu Rotalarda Çıkar!

Yoğun geçen kış döneminin ardından şehrin yorgunluğunu atma zamanı geldi! Havaların ısınmasıyla birlikte dünyanın en güzel yaz lokasyonlarından olan Akdeniz Bölgesi’ne doğru yola çıkıyoruz.

Akdeniz Bölgesi; kadim tarihi ve göz alıcı doğası ile keyifli zaman geçirilebilecek birçok fırsat sunuyor.

Akdeniz’in Tadını Çıkarmanın En Keyifli ‘’Yolları’’

İrili ufaklı onlarca koy ve plaja ek olarak tarihi ve doğal güzellikleriyle Akdeniz Bölgesi; yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği tatil bölgelerinden. Haydi Akdeniz’in keyfini çıkarmak için neler yapılabilir beraber bakalım!

Antalya’da

Ülkenin en güzel yerlerinden olan Antalya; şehir merkezi, Konyaaltı ve Lara plajları, restoranları, kafeleri, barları, tarihi noktaları ve renkli sokaklarıyla gezmeye kesinlikle değer. Merkezde gezilmesi gereken lokasyonların en başında yer alan Kaleiçi için Antalya’nın tarihi merkezi diyebiliriz. Bergama Krallığı’ndan Osmanlı’ya kadar birçok dönemden kalıntılarla binlerce yıllık bir tarihe sahip Kaleiçi, eski konaklarıyla, müzeleriyle, tarihi yapılarıyla seyahatin adeta zaman yolculuğuna dönüşmesini sağlıyor.

Mersin’de

Tatil adına Akdeniz Bölgesi’nin en güzel seçeneklerinden olan Mersin; doğal güzellikleri, tarihi yapıları ve muhteşem sahilleriyle asla diğer şehirlerden geri kalmıyor. Dillere destan Kız Kalesi, doğanın en sıra dışı güzelliklerinden olan Cennet-Cehennem Obrukları, şelaleleri, mağaraları, antik yerleşim yerleri ve eşsiz lezzetleriyle Mersin, arkadaşlarla gezilebilecek en güzel rotalardan.

Olimpos’ta

İki tarafı ormanlarla kaplı bir vadide yer alan Olimpos, sahilleriyle hem caretta carettaları hem de yerli-yabancı turistleri kendine çekiyor. Yılın her günü yanar halde bulunan Yanartaş, koyları keşfetmek için yapılacak tekne turları ve yürüyüşler bölgenin keyfini çıkarmak için yapılabilecek en güzel aktiviteler arasında. Olimpos Antik Kenti, pırıl pırıl denizin ve muhteşem manzaraların keyfini çıkarmak için ideal bir tatil bölgesi.

Baştan Sona Akdeniz Sahilleri

Eşsiz doğanın, tarihi lokasyonların yanı sıra Akdeniz; birbirinden güzel sahillerin de bulunduğu bir yer. Her ilçenin birbirinden güzel koyları, binlerce yıllık tarihe sahip ören yerleri ve kaleleri ile arkadaşlarla birlikte keşfedilmeyi bekleyen birçok noktası var. Hem doğanın hem de tarihin en güzel miraslarından olan Alanya, Belek, Kemer, Adrasan, Kaş gibi birçok ilçenin bu bölgede bir araya gelmesi tatilin her anının birbirinden güzel olmasını sağlıyor. Akdeniz’in tadını çıkarırken dostlarla olmak ve bu güzel anıları paylaşmak tatilin en güzel kısmı olsa gerek.

Sahillerin Keyfini Budget’la Çıkar!

Budget, araç kiralama konusundaki yetkinliğini kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla buluşturuyor. Adana ve Antalya Havalimanı ofisleriyle Akdeniz’in keyfini sürerken size eşlik edecek olan Budget, seyahatlerin her noktasında müşterilerinin yanında olmak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışıyor. Yaz tatilinin keyfini Akdeniz Bölgesi’nin muhteşem rotalarında çıkarmak için Budget araç kiralama ofislerinde sizi bekliyoruz!