Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
araç temizliği

Araç Kiralamada Maksimum Hijyen Sağlayan Dezenfeksiyon Süreçlerimiz

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgını sebebiyle toplu taşıma kullanmaktan kaçınan kişilerin sayısı giderek artmaktadır. Bu durum da seyahat ya da gezi sırasında şahsi araçları bulunmayan kişilerin araç kiralama hizmetlerine olan meyillerinin artmasına sebep olmuştur. Fakat yine de müşterilerin pandemi koşulları sebebiyle kullanacakları araçların temizliği konusunda bazı kaygıları olabilir.

Budget, tüm bu kaygıları ortadan kaldırmak ve kullanıcılarının güvenle seyahat edebilmelerini sağlamak için çeşitli hijyen yöntemleri ve dezenfeksiyon süreçleri geliştirmiştir.

Teslimden Önce ve Teslim Sonrası Sterilizasyon Süreci

Budget kiralama hizmetleri kapsamında tüm araçlar müşterilere teslim edilmeden önce detaylı bir şekilde dezenfekte ediliyor. Sadece kullanılan araçlar değil tüm çalışma alanları belirli aralıklarla sterilize ediliyor ve böylelikle hem çalışma arkadaşlarımız hem de tüm müşteriler için sağlıklı ve güvenli bir hizmet sunuluyor. Tüm ofis çalışanlarıyla birlikte sosyal mesafe kurallarına ve maske kullanımına gerekli özeni göstererek tüm kuralların en özenli biçimde uygulanması sağlanıyor.

Budget, araç kiralama hizmetinden faydalanacak tüm müşterilere esnek, güvenilir seçenekler sunuyor. Müşterilerin iptal edilebilen programlarını göz ardı etmeyip, ön ödemeli rezervasyon bedellerini karşılıksız iade ediyor. Kiralayacağınız aracın anahtarları size teslim edilmeden önce detaylı şekilde dezenfekte edilip, dokunan ilk kişinin siz olması sağlanıyor.

Normal şartlarda da steril bir çalışma prensibine sahip olan Budget, korona virüs salgını sonrasında da kullandığı yöntemleri geliştirerek prensiplerinin daha da güçlenmesini sağlamıştır. Kiralama öncesinde araçların içi, dışı ve bagajı özel yöntemlerle temizlendikten sonra kapı kolu, vites, direksiyon, aracın ön paneli, emniyet kemerleri, koltuklar ve diğer tüm yüzeylerde detaylı bir biçimde dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirilir. Tek kullanımlık kıyafetler eşliğinde, tek kullanımlık eldivenlerle yapılan bu işlemler sonrasında araçlara herhangi bir temasın olmaması konusunda da ciddi bir özen gösterilmektedir.

Tüm bu dezenfeksiyon sürecinde kullanılan ürünler son derece kaliteli olup, kişilerde alerjik rahatsızlıkların oluşmasını engellemektedir. Kullanılan kokusuz temizleyiciler, araçta var olan kokunun engellenmesine yardımcı olur. Araçlarda temizlik yapıldıktan sonra herhangi bir ekstra işleme gerek duyulmaz. Yapılan uygulamalar sonrasında araç içerisindeki zararlı bakteriler ve organizmalar yok edilerek araç kiralayacak tüm müşterilerin gönül rahatlığıyla seyahat etmeleri sağlanmaktadır.