Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
gezi rehberi

Baharın Gelişini Festivallerle Kutlayın!

Güzel havaların kendisini hissettirmesi ve baharın gelişi sabırsızlıkla beklediğimiz festivallerin de müjdecisi!

Türkiye’nin her bölgesinde farklı kültürlerin ve sanatın en güzel şekilde yansıtıldığı festivaller dostlarınla bir araya gelerek kış enerjisini üzerinden atman için birebir!

Festivallerin peşinde ülkenin dört yanını gezerken bize katıl!

İstanbul Film Festivali

İlk defa 1984 yılında ‘Sinema Günleri’ adıyla düzenlenen bu etkinlik, 42 yıldır dünyanın önde gelen film festivalleri arasında. Her yıl yaklaşık 170 film gösterimi yapılan festivalde; dünya klasikleri, retrospektifler, canlı müzik eşliğinde sessiz film gösterimleri, canlandırma sineması, özel tematik bölümler ve belgeseller de bulunuyor. 1984 yılından bu yana nisan aylarında düzenlenen İstanbul Film Festivali; geçen 41 yılda toplam 4 buçuk milyon izleyici ile 111 ülkeden 6113 filmi buluşturdu. Bu sene 7 Nisan Cumartesi ile 18 Nisan Salı günleri arasında düzenlenen İstanbul Film Festivali’ne Passo Mobil uygulaması, Passo internet sitesi veya İKSV ana gişeden bilet alabilirsin.

Uluslararası Ankara Müzik Festivali

Başkentin en uzun soluklu uluslararası etkinliklerinden Uluslararası Ankara Müzik Festivali; pandemi sebebiyle oluşan 3 yıllık hasretin ardından bu yıl 4-28 Nisan tarihleri arasında geri dönüyor. Bu sene 37.’si düzenlenen Uluslararası Ankara Müzik Festivali’nde Türkiye’nin her yanından müzisyenlerin yanı sıra; Azerbaycan, İtalya, İspanya, İngiltere, Endonezya, Tayvan, Çekya, ABD, Makedonya, Hırvatistan ve Çin’den 350’ye yakın sanatçı ve müzik topluluğu performans sergileyecek. Festival kapsamında toplam 17 konser ve gösteri düzenlenecek, konservatuvar öğrencileri ve müzisyenler de konserlere ek olarak atölyelerle sevenleri ile buluşacak. 37. Uluslararası Ankara Müzik Festivali biletlerine biletinial.com’dan saniyeler içinde ulaşabilirsin!

Alaçatı Ot Festivali

Yöresel endemik otların ve bu otlardan hazırlanan lezzetlerin başrolde olduğu Alaçatı Ot Festivali bu sene 27-30 Nisan tarihleri arasında düzenleniyor. Birbirinden lezzetli yiyecek ve içeceklerin yanı sıra festival kapsamında atölyeler, seminerler ve konserler de katılımcılarla buluşacak. Bu yıl özel bir amaçla düzenlenen Alaçatı Ot Festivali’nde deprem bölgesindeki 11 ilin lezzetlerinin sunulacağı stantlarla bölgedeki üreticilere ve depremzedelere destek olunması hedefleniyor.

Budget Araç Kiralama Hizmetleri

Baharın gelişi ile bol bol seyahat etme fırsatını yakalamak için Budget Mobil uygulaması veya internet sitesi ile dakikalar içinde Budget araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilir, ülkenin her yanındaki festivallere uygun fiyatlarla, konforlu ve güvenli şekilde ulaşabilirsin.