Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
araba kiralama

Benzersiz SUV Deneyimi: Skoda Kamiq

Üstün güvenlik özellikleri, şık tasarımı ve gelişmiş teknolojileri ile benzersiz bir SUV deneyimi sunan Skoda Kamiq; Budget araç kiralama hizmetleri ile seyahatlerinde konfor ve prestiji bir araya getiriyor. Kaliteli malzemeleri, şık tasarımı ve benzersiz sürüş deneyimi ile öne çıkan Skoda Kamiq’i keşfederken bize katıl!

Güvenlik, Konfor ve Performans

Sınıfındaki diğer SUV’lerden modern ve şık tasarımı ile sıyrılan Skoda Kamiq; cesur bir ön ızgaraya, LED farlara ve ona sportif bir görünüm kazandıran dinamik hatlara sahip. Skoda Kamiq’in geniş ve konforlu kabini; en kaliteli malzemeler, bilgi-eğlence sistemleri ve klima kontrolü ile donatıldı. Sürüş deneyimini geliştiren en son teknolojiler ile sunulan Skoda Kamiq; Apple CarPlay ve Android Auto uyumluluğuna sahip yüksek çözünürlüklü dokunmatik bilgi-eğlence sistemi ile her seyahati hem güvenli hem de keyifli hale getiriyor.

Skoda Kamiq; uyarlanabilir hız sabitleme teknolojisi, şerit takip sistemi ve otomatik acil frenleme gibi gelişmiş sürücü destek sistemleri ile yumuşak, güvenli ve verimli yolculuklar sunar. Dayanıklı gövde yapısı, çoklu hava yastıkları ve kazaları önlemeye yardımcı gelişmiş sürücü destek sistemleri ile yolculukları güvenli hale getiren Kamiq, ısıtmalı ve havalandırmalı koltuklar, panoramik açılır tavan ve çift bölgeli klima kontrol sistemi gibi özellikleri ile sürüş deneyimini de üst seviyeye taşıyor.

Stil, konfor ve performansın buluştuğu eşsiz bir SUV olan Skoda Kamiq; ileri teknolojisi, üstün güvenlik özellikleri ve konforlu sürüş deneyimi ile her zaman ilk tercihin olmayı hedefliyor!

Budget Araç Kiralama Hizmetleri

Budget; her segment ve modelden araç bulunan geniş kiralık araç filosu ile kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla buluşturur. Hem şehir içinde hem de uzun yolculuklarda konforundan ödün vermeyenler için muhteşem bir seçenek olan Skoda Kamiq’i Budget Mobil uygulaması veya internet sitesi üzerinden rezerve edebilir ve ülkenin her yanındaki onlarca şehir ve havalimanı ofislerinden rahatça teslim alabilirsin. Skoda Kamiq’in keyfine varmak ve Budget farkıyla güvenli, konforlu ve huzurlu bir şekilde araç kiralamak için Budget araç kiralama hizmetlerinde bekleniyorsun!