Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
bahar tatili

Bu Otellerde Evcil Dostunla Birlikte Tatil Yapabilirsin!

Evcil hayvan sahibi olan birçok kişi için yolculuğa çıkma fikri bazı zorlukları da beraberinde getirebiliyor. Güvenilir ve temiz bir evcil hayvan oteli bulmak zorunda olmadan, sevimli dostlarımızdan ayrı kalmayarak istediğimiz tatili yapabilmek aslında mümkün. İşte en sevdiğin dostunla güvenle tatil yapabileceğin en güzel oteller!

1. Nirvana Cosmopolitan Otel

Sevimli dostun için “They Deserve Luxury” mottosunu benimsemiş bu otel senin için iyi tercihlerden biri olabilir. Antalya’da yer alan ve Akdeniz ruhunu lüks bir otel deneyimi ile sunan Nirvana Cosmopolitan Otel; yöresellikten vazgeçmemiş oteller arasında yer alıyor ve sana sevimli dostun ile güvenilir bir şekilde konaklama imkânı sunuyor. Otel içerisinde ayrı evcil hayvan otelinin yanı sıra sevimli dostun ile konaklayabileceğin otel odaları da mevcut. Tam teşekküllü şekilde senin ve onun için özel olarak tasarlanmış bu otel odalarında konaklaman sırasında bilmen gereken bazı önemli bilgiler de şöyle:

 • Konaklaman sırasında evcil dostun için belirtilen yürüyüş alanlarını kullanabilirsin.
 • Plajlarda belirlenen alanlarda tasmalı olması koşuluyla birlikte, güneşlenip denize girebilirsin.
 • Her zaman Luxy Pet Otel çalışanlarından destek ve yardım alabilirsin.
 • Evcil dostunun rutin mamaları otel tarafında karşılanır.
 • Her iki konaklama şeklinde de evcil dostun için yatak, yemek ve su kapları, havlu, bir adet oyuncak ve kediler için kum kabı ve kürek temin edilir.

2. DoubleTree By Hilton Otel

DoubleTree By Hilton, evcil dostunla Ege Bölgesi’nde tatil yaparken tercih edeceğin otellerden biri olabilir. Kedi ve köpek dışında kuş da kabul eden sınırlı oteller arasında olan DoubleTree By Hilton’da konaklaman sırasında, farklı bir alana bırakmak zorunda kalmadan otel odanda evcil dostunla tatil yapabilirsin. İşte konaklama sırasında bilmen gereken bazı detaylar:

 • 25 kg sınırlaması,
 • Aşı karnesi ve kimlik gerekliliği,
 • Restoran ve havuz kısmı kısıtlaması,
 • Yürüyüş yaparken evcil dostun için ayrılmış özel yürüme alanının kullanımı.

3. Martı Resort

Mavi bayraklı denizi ile evcil dostunla birlikte harika bir plaj deneyimi yaşayabileceğin Martı Resort Otel’de tatil oldukça keyifli geçecek! Evcil hayvan dostu plajı bulanan otelde, en iyi arkadaşınla tasmasız bir şekilde özgürce vakit geçirebilirsin. Otel; kedi, köpek dışında kuş da kabul ediyor. İşte, tüm detayların düşünüldüğü otelde bilmen gereken bazı detaylar:

 • Oda başına 1 evcil hayvan sınırlaması,
 • Evcil dostunu yalnız bırakabilme rahatlığı,
 • Yalnızca küçük cins köpek kabulü,
 • Evcil hayvan için depozito talebinin olmaması.

4. Grand Park Lara

“Tatile Çıkarken Minik Dostlarınız Yanınızda Olsun” mottusunu benimsemiş, evcil dostunla harika bir tatil deneyimi yaşamanı sağlayacak bir diğer otel ise Grand Park Otel. Tüm yıl boyunca hizmet veren tesiste yazın veya kışın tatil yapabilirsin. Antalya’nın en güzel bölgelerinden birinde, keyifli bir aile tatili deneyimi sunan Grand Park Lara, otel odanda evcil dostunu barındırma şansı da sunuyor. Hem senin hem de onun için iyi bir deneyim yaşama şansının yanında işte diğer bilmen gerekenler:

 • Konaklamanın maksimum 8 kg’lik evcil hayvanları kapsaması,
 • Evcil hayvanların sadece onlar için ayrılmış alanda vakit geçirebilmeleri.

Budget ile Birlikte Evcil Dostunla Güvenilir Bir Şekilde Seyahat Edebilirsin!

Biz de Budget araç kiralama ofisi olarak sana ve evcil dostuna güvenilir ve konforlu bir seyahat deneyimi sunuyoruz. Evde yalnız bırakmak zorunda kalmadan, yolculuğun sırasında araç içinde taşıma çantası ve temizliğe önem vererek en sadık dostunla Budget güvencesi sayesinde keyifli bir yolculuk yapmaman için hiçbir sebep yok!