Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
araç kiralama anahtar teslimi

Benzersiz Budget Deneyimi ile Tanış

Araç kiralamak, günümüzde birçok kişi tarafından sıkça tercih edilen bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Bu seçeneği Budget ile değerlendirenler ise benzersiz bir araç kiralama deneyimi yaşıyor. Budget üyeliği sayesinde, kiralama deneyiminde birçok avantaja rahatlıkla ulaşabilirsin. Örneğin, ihtiyaçların yönetimini, Budget ile çok daha kolay ve özel bir şekilde gerçekleştirebilirsin. Ayrıca Budget üyelik sistemine katılarak Budget ile gerçekleştirdiğin tüm araç kiralama operasyonlarına, dilediğin zaman kolaylıkla ulaşabilirsin.

Budget’ın Avantajları Neler?

Sıradan kiralamalarda karşına çıkan birçok zorluğu, Budget sayesinde rahatlıkla karşılayabilirsin. Budget’tan kiraladığın araç ile yaptığın yolculuk boyunca gerçekleşen tün HGS bedelleri ve şahsına kesilen tüm trafik cezalarını, Budget üyeliği ile oldukça rahat ve kolay bir şekilde takip edebilirsin. Buna ek olarak, üyelik sistemi sayesinde rezervasyonlarını çok daha hızlı ve kolay gerçekleştirebilme imkânına sahip olursun. Ayrıca Budget üyesi olarak, sana özel sunulan birçok avantajdan yararlanabilir ve araç kiralama sürecini çok daha keyifli bir hale getirebilirsin. Bunun yanında, Budget üyeliğin sayesinde sadece sana özel kupon kodlarıyla karşılaştığında sakın şaşırma!

Budget üyeleri her zaman özeldir ve hiçbir zaman yalnız kalmazlar. Budget üyeleri, ister uygulama ister web sitesi aracılığıyla Budget Tam Destek Hizmeti alabilir; özel araç listeleme seçeneği sayesinde, kiralama süreci ve sonrası dâhil olmak üzere yanlarında her zaman en iyi rehberi bulundurur. Kiralama süreci tamamlandıktan sonra online olarak gerçekleştirilen Araç Kiralama Değerlendirme Analizi ile, Budget deneyiminde edindiğiniz tüm olumlu ve olumsuz tecrübeleri bizimle paylaşabilir, benzersiz Budget deneyimini daha ileri taşımamızda bize yardımcı olabilirsin.

Oldukça geniş bir araç filosuna sahip olan Budget ile, ister kurumsal ister bireysel araç kiralama seçeneklerinden faydalanabilir, ihtiyacını en iyi karşılayacak aracı rahatlıkla bulabilirsin. Ayrıca ihtiyacın olan, sana yol arkadaşlığı yapacak aracını daha da özel hale getirmek istersen, Budget’ın sunduğu ek paketler ve ek güvence sayesinde bu isteğini kolayca karşılayabilirsin.

Budget ile Sunulan Kampanyalar Neler?

Tamamen kişiselleştirilmiş bir araç kiralama deneyimini, benzersiz Budget deneyimi ile rahatlıkla yaşayabilirsin. Çeşitli bankalar, alışveriş merkezleri, telekomünikasyon şirketleri, ulaştırma firmaları ve online alışveriş siteleri ile yapılan iş birlikleri sayesinde, sana özel birçok avantajdan Budget ile kolaylıkla faydalanabilirsin.

Ayrıca Budget bünyesinde yer alan motosikletlerden sana en uygun olanı bulmak için, Budget sitesinde yer alan formu; istediğin motor tipi, ekipman bilgisi, teslim alma ofisi, iade ofisi ve eklemek istediğin mesaj seçenekleri ile doldurabilir, ihtiyacına en uygun motosikleti rahatlıkla bulabilirsin.