Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
budget anahtar teslim

“Budget İstediğin Yerde”yle Aracını İstediğin Yerden Al, İstediğin Yerde Bırak!

Araç kiralama; çoğunlukla iş gezileri, tatil amaçlı geziler için herkes tarafından sıkça tercih edilir. Kişilerin kısıtlı zamanlarını en verimli şekilde geçirebilmeleri için büyük kolaylık sağlayan araç kiralama hizmetleri, ülkemizde sıklıkla tercih edilen bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. Tüm bu gezi faaliyetlerinde, kiralayacak araç bulmak ve tekrar aynı yere teslim etmek bazen oldukça zaman kaybı yaratabiliyor.

Fakat Budget İstediğin Yerde ayrıcalığıyla Türkiye’nin birçok yerindeki araç kiralama hizmetlerine kolaylıkla istediğin yerden ulaşabilir, gönlünce gezebilir ve aracını istediğin yere bırakabilirsin!

Profesyonel Araç Kiralama

Budget, müşterilerine online araç kiralama hizmeti sunarken aracını teslim almak için herhangi bir ofise gitmene gerek kalmıyor. Profesyonel araç kiralama hizmetleri kapsamında Budget, araçlarını müşterilerin istediği noktaya teslim ediyor ve kiralama süresi sona erdiğinde de müşterilerin istediği yerden teslim alıyor. Bu sayede Budget, araç kiralamak isteyen müşterilerinin trafik ve zamanla alakalı yaşayabilecekleri tüm sıkıntıları ortadan kaldırıyor.

Budget yalnızca kişilere özgü araç kiralama hizmeti sunmakla kalmıyor; kurumsal araç kiralama
faaliyetleri de gerçekleştiriyor. Farklı kiralama yöntemleri ve birbirinden çeşitli modellerdeki araçları sayesinde her kullanıcı için zengin seçenekler sunuyor.

Peki Budget araç kiralama hizmetlerinde fiyatlar neye göre değişiyor?

Kiralanacak araçların özellikleri, marka ve modeli ve kiralama süresi fiyatlara etki eden hususlardır.

Budget İstediğin Yerde ile Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

“Budget İstediğin Yerde” uygulaması; en önemli etken olarak vakti kısıtlı olan tüm kullanıcılara zamandan tasarruf sunar. Kiralayacağın araçla toplu taşıma kullanmana gerek kalmadan, hızlı bir biçimde dilediğin yerlere gidebilir, gezebilirsin. Ulaşım için daha az zaman harcamak, keşif için daha fazla zaman kazanmana sebep olacak!

Toplu taşıma araçlarıyla seyahat etmenin oldukça sınırlı olduğunu söylememize gerek bile yok. Budget sayesinde kiralayacağın aracınla daha fazla turistik alan gezisi yapabilir, geri dönme kaygısı yaşamadan gönlünce gezebilirsin.

Tanımadığın bir şehirde özgürce sürüş keyfi yaşamak, seni o şehrin bir parçası gibi hissettirecek.
Araç kiralama hizmetleri uzun vadede düşünüldüğünde çoğu zaman diğer ulaşım seçeneklerinden çok daha ucuza mal olmaktadır.

Tüm bunlarla birlikte yanında valiz taşıma sorumluluğundan da kurtulmuş olacaksın.

Budget İstediğin Yerde ile genel araç kiralama koşullarının geçerli olduğunu ve araç teslimatlarını sadece çalışma saatleri içerisinde gerçekleştirebileceğini unutmamalısın. Budget bu yenilikçi ve hayat kolaylaştıran hizmetiyle İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya ve Konya’da sana en iyi hizmeti sunmayı bekliyor!